PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616186}
7,8 7 472
oceny
7,8 10 1 7472
Saints Row: The Third
powrót do forum gry Saints Row: The Third

Facet czy Kobieta

ocenił(a) grę na 9

A kogo wy stworzyliście?

ocenił(a) grę na 10
lorster

Ogółem to faceta ale kobietę stworzyłem tylko po trofeum,ponieważ było trzeba chodzić kobietą tam przez jakiś czas.

ocenił(a) grę na 9
JackRobertkokos

Też je mam trzeba było chodzić co najmniej po 2 godziny facetem i kobietą.

JackRobertkokos

Ja tak samo. Chciałem zdobyć osiągniecie "równouprawnienie" ;)

lorster

W zasadzie to jedno i drugie, i to nie po jakieś osiągnięcie (kompletnie nieświadomie je odblokowałem;)). Co jakiś czas zmieniam sobie postać, w zależności od kaprysu. Jednak przez większość czasu gram kobietą.

ocenił(a) grę na 9
szmyrgiel

Ja tak samo. w grach gram ostatnio kobietami ale normalnie jestem facetem.

lorster

Jak bawiłem się Saints Row IV Inauguration Station, to udało mi się stworzyć fajną postać kobiecą, więc zaimportowałem ją do trójki (da się, ale są problemy z ubraniami). I przy niej zostałem ;)

ocenił(a) grę na 9
lorster

Najpierw kobietę, bo facetem chodzenie nago nie sprawiałoby mi przyjemności ;)

ocenił(a) grę na 9
lorster

Ja sobie kobitkę stworzyłem. Nawet fajnie wyszła, a głos też ma kapitalny :) Na pewno nie zamieniłbym jej na jakiegoś chłopa.

lorster

Od 2 gralem kobieta z hiszpanskim glosem (Rebecca Sanabria), Swietny dubbing i jej hiszpanskie wstawki. Szkoda ze 4 juz nie dubbinguje ;(

ocenił(a) grę na 9
Delgar

Dokładnie tak samo :D Jej nieobecność w SR4 uważam za jakieś nieporozumienie i mam nadzieję, że twórcy pójdą po rozum do głowy i wezmą ją do piątki.

ocenił(a) grę na 9
lorster

Oczywiście, że kobieta. :P
Jestem facetem, ale w kazdej grze, która daje wybór (który nie zmienia znacząco rozgrywki) wybieram postać płci przeciwnej. ;)

ocenił(a) grę na 7
lorster

Ja dwa razy grałem w tą grę najpierw facetem potem sobie stworzyłem sexy babkę : ).Nie jestem fanem tego typu gier w których jest wszystko mega nierealne ale muszę przyznać że gdy gierka jest dobrze dopracowana,żarty nie są na siłę wpuszczane,postacie są ciekawe a fabuła nie jest w stylu spierd...lepszej się nam nie chciało tworzyć,to jeśli gra to spełnia to na pewno wtedy warto zagrać w tego typu gry!Dlatego SR III mi się podobał w ogóle podabają mi się gry tpp z otwartym światem i jak widać nie tylko te bardziej realistyczne ale też te z jajem choć SR IV jest przykładem jak się nie powinno robić takie gry szkoda po trójka prezentowała się bardzo dobrze i chyba przez to twórcy się pogubili dając coś w stylu DLC zresztą widzę że to jest już dosyć powszechne najlepszy przykład to bf 4 czyli tak zwany trzy i pół a cena niezbyt trzy i pół hehehe xD.Ocena 8/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones