Saints Row: The Third

2011
7,9 6 573
oceny
7,9 10 1 6573
651
chce zagrać

Najnowsza część gangsterskiej sagi od THQ, w której wcielimy się w dowódcę jednego z gangów rządzących podziemnym życiem Stilport. Walka o władzę, narkotyki, strzelaniny i pościgi - rozsmakuj się w życiu króla przestępczego świata! Doskonale znani z poprzednich części "Święci" urośli w siłę i ze zwykłego gangu przekształcili się w potężną, świetnie zorganizowaną grupę przestępczą. Wiodąc huczne i pełne rozpusty życie godne największych celebrytów, gangsterzy ze Stilwater ściągnęli na siebie uwagę najgroźniejszego gangu na świecie – Syndykatu, który domaga się bezwzględnego posłuszeństwa od każdego.
 
Stań do walki z Syndykatem i udowodnij, że jesteś największym twardzielem w całym Stilport i pogrąż niezwyciężony dotąd Syndykat. Użyj do tego wszystkich możliwych środków: odrzutowce, broń maszynowa, sterowany atak rakietowy. Mało? Zawsze masz do dyspozycji tancerki go-go i meksykańskich zapaśników oraz ogromne zabawki z sex-shopu, którymi można ukarać niegrzecznych chłopców znacznie boleśniej niż Ci się śniło. Pokonać swych wrogów to jedno, ale poniżyć ich w sposób możliwy wyłącznie w "Saints Row: The Third" to już niezapomniane przeżycie. Stilport jeszcze nigdy nie widziało takiej rozwałki!
 
Hip-hopowa muzyka, efektowna grafika i niepowtarzalne poczucie humoru - znaki rozpoznawcze serii "Saints Row" powrócą w jeszcze lepszej wersji dzięki "Saints Row: The Third"!

opis dystrybutora gry

W grze "Saints Row: The Third" masz okazje kontrolować poczynania gangu Świętych u szczytu ich sławy. Kieruj przebiegiem akcji, wyposażaj swoich oprychów w eleganckie garnitury albo miękkie futerka, podejmuj decyzje o życiu i śmierci, które na zawsze zmieniają Steelport i Świętych. Teraz to twoje miasto i twoje zasady. Zapnij pasy, ruszamy!

opis dystrybutora gry