PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612954}
6,6 1 061
ocen
6,6 10 1 1061
Serious Sam II
powrót do forum gry Serious Sam II

Jest klimat, sporo humoru, ciekawe poziomy i przede wszystkim totalna, odmóżdżająca rzeźnia. Gra od razu mnie pochłonęła na kilka ładnych godzin ale niestety nie przeszedłem jej. Pod koniec jak jedzie na nas ta piramida na kółkach czy coś, whatever to tyle przeciwników generowała gra, że nie wyrabiałem ze strzelaniem. hehe

Generalnie podpasowało mi to przeinfantylizowanie całej otoczki gry i zbyt kolorowa oprawa graficzna z dominującymi bardzo ciepłymi barwami. Oprawa muzyczna też niezła.

7/10 - Dałbym 8 gdyby nie przegięli pały z poziomem trudności pod koniec.

STAMiNA

Przyznam się że pod koniec pomagałam sobie kodami (cheats). A właśnie, czy nowy Doom posiada kody? bo jakoś nie słyszałam żeby były.

ocenił(a) grę na 7
nudecroft

Może kodów nie ma ale pojawią się trainery.

STAMiNA

A to fajnie o ile będą jakieś ciekawe te trainery.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Walka z Mental Institute na koniec wymagała refleksu ponad moje możliwości. Musiałem wczytać grę troszkę wcześniej i zostawić sobie na później power up'a od obrażeń (nie znikał, gdy piramida ruszała)... I poszło jakoś.
Zgadzam się co do otoczki, choć bardzo podobają mi się biomechaniczne modele przeciwników z BFE, "cukierkowość" dwójki przebija wszystkie odsłony, do tego to zróżnicowanie lokacji i przeciwników!

STAMiNA

Co ja tu widze :o "7/10 - Dla mnie to najlepszy SS"...........

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

:( Po prostu dla mnie I i II to jedne z najlepszych gier i nie przyjmuje do wiadomości, że jakaś inna część może być uznawana za lepszą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones