PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805468}
7,5 4 800
ocen
7,5 10 1 4800
Shadow of the Tomb Raider
powrót do forum gry Shadow of the Tomb Raider

kiedyś raidery mocno mnie wciągały, bo cały czas trzeba było kombinować jak przejść dalej, rozwiązywać zagadki, a teraz lokacje są milion razy ładniejsze, ale rozgrywka w dużej mierze to jakieś preteksty do ich oglądania, jakieś zbieranie popi*rdółek...a do tego kilka opcjonalnych grobowców...
"problem" polega na tym, że do wszystkiego się można przyzwyczaić, jeśli grafika jest skromna, ale rozgrywka fajna, to można się do tej grafiki przyzwyczaić i się nie zwraca na to uwagi...
i tak samo jest kiedy grafika jest piękna, przez kwadrans jak odpalę grę to jestem zachwycony, ale potem się przyzwyczajam i przestaję na to zwracać uwagę, jeśli rozgrywka mnie nie wciąga to zaczynam czuć znużenie i chęć zajęcia się czymś innym
im dłużej grałem w tę grę tym większe zmęczenie czułem, a do przodu ciągnęła mnie tylko chęć żeby ją skończyć i odhaczyć

ocenił(a) grę na 9
uncut

Oceniłem wysoko, bo to równie dobra gra jak poprzedniczki. Z TR jest podobnie jak z AC. Zaczyna zjadać swój ogon. Gry piękne, grywalne lecz niestety powtarzalne. Jak to mówią......co za dużo to i świnia nie zje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones