gra

Shadows on the Vatican

2012

5,5 51  ocen
5,5 10 1 51
"Shadows on the Vatican" to przygodówka typu point-n-click stworzona przez włoski zespół 10th Art Studio. W grze wcielamy się w byłego księdza Jamesa Murphy'ego, który... Zobacz pełny opis

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.

PC

gatunek Przygodowa

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy!
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj obsadę i twórców

"Shadows on the Vatican" to przygodówka typu point-n-click stworzona przez włoski zespół 10th Art Studio. W grze wcielamy się w byłego księdza Jamesa Murphy'ego, który wyrusza do Watykanu by pomóc staremu przyjacielowi. Bohater musi stawić czoło potężnej konspiracji, ale także zmierzyć się z pytaniami podważającymi wszystko to, w co wierzy. Tak jak w większości produkcji typu point-n-click, celem gracza jest przeszukiwanie lokacji, przeprowadzanie rozmów i rozwiązywanie zagadek.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

6/10 akt I

ocenił(a) grę na 7

Jak na razie grałem w akt I. Gra fajna. Oprawa graficzna, muzyka spoko. Dialogi trochę przydługawe. Największym minusem jest długość pierwszego aktu. Ponoć akt drugi jest dużo dłuższy i lepszy. Podoba mi się motyw religijny itd. Tak więc polecam fanom point&click mimo, że gra nie jest trudna ani wymagająca.

Czy to sequel "Operacji GLEMP"?