PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615442}

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper
7,8 519
ocen
7,8 10 1 519
Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz
powrót do forum gry Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Poprzednio grałem jedynie w Przebudzenie, ale już mogę stwiedzić, że wiele aspektów fry zostało ulepszone w stosunku do poprzedniczki. Zagadki są znacznie logiczniejsze i ciekawsze, grafika lepsza, głosy postaci sensowniejsze a Watson potrafi chodzić i nie straszy gracza.
Niestety gra ma też pewien problem - cierpi ona na wyjątkową monotonność. Jesteśmy zmuszeni chodzić po całym jednokolorowym Londynie gdzie każda ulica wyglada tak samo więc po dłuższym czasie zaczyna się mocne ZIEWANIE.
Kolejnym lecz niewielkim problemem tej gry jest pewna zagadka polegająca na otworzeniu zamka, który niestety wymaga solidnej znajomości wojny secesyjnej, której można wymagac jedynie od studenta historii w USA. W tym momencie napewno zaglądniecie do solucji :D
Oczywiście zakończenie nie jest tak dynamiczne jak w Przebudzeniu, ale po naprawie błedów, które denerwowały mnie w pierwszej części tej grze należy się trochę uwagi

ocenił(a) grę na 8
EvilScrooge

Jeśli chodzi o tę zagadkę to poprostu w google wpisywałem nazwe wojny i data się pokazywała i również dopisywałel logo by odgadnać a reszta to na farcie :D Reszta zagadek do ogarnięcia i tylko kilka sprawiło troche trudności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones