PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612432}
8,6 379
ocen
8,6 10 1 379
Shin Megami Tensei: Persona 3
powrót do forum gry Shin Megami Tensei: Persona 3

To jest jeden z najlepszych jrpgów w jakie grałem.

ocenił(a) grę na 10
CzlowiekZyrafa

Ja mam prawie 70h, nie wiem czy to połowa czy jak.. ? ;D
Rzadko mi się to zdarza ale jestem "stuck" na 135 piętrze... nie mogę rozpykać bossa ;( (sleeping table)

ocenił(a) grę na 9
upior_w_kosciele

Jesteś właśnie w połowie gry ;] Też tam długo siedziałem... Z tego co pamiętam to trzeba było grać mocno defensywnie bo walił megidolą po całej drużynie.

ocenił(a) grę na 10
CzlowiekZyrafa

Jakoś poszło ;) Odłożyłem grę na parę dni. Kiedy włączyłem po przerwie to oświeciło mnie - zrobiłem personkę z mediarama + Yukari ustawiona na H/S - poszło ładnie ;D Nast Boss z Tartaru : Trzej ziomusie na kuniach (Hell knight ?) - zrób sobie personkę z "Sexy Dance" (u mnie succubus) i używaj na przeciwnika. Zaczarowani oprawcy wykończą się nawzajem aż miło się patrzy ;D

ocenił(a) grę na 8
upior_w_kosciele

Nie wiem czy ładnie tak pisać zupełnie nie na temat, ale wiesz może czy aby ogarnąć fabułę tej gry potrzebuję znać poprzednie części?

ocenił(a) grę na 10
Spajkpl

Nie, ja nawet nie widziałem poprzednich. Są (chyba) nawiązania ale raczej nie trzeba :)

ocenił(a) grę na 8
upior_w_kosciele

Hmm, dzięki za odpowiedź, ale teraz to już raczej nieważne bo mam na liczniku 20 + godzin (nie wiem ile dokładnie, bo źle zacząłem i musiałem rozpoczynać grę od nowa). Tak przy okazji - widziałem niedawno, że wyszedł film, także jeśli jesteś ciekawy polecam. Choć na razie chyba nie ma do niego napisów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones