PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607209}
7,2 5 281
ocen
7,2 10 1 5281
Star Wars: The Force Unleashed
powrót do forum gry Star Wars: The Force Unleashed

Temat ogólny

ocenił(a) grę na 8

W tym temacie dyskutujemy o wszystkim związanym z tą grą. No wiecie, problemy techniczne,
wrażenia, dźwięk, fabuła itp.

ocenił(a) grę na 7
bonecrusher22

na pewno lepsza niż druga część

ocenił(a) grę na 8
Van_Dort

Nie wiem nie grałem w 2. Ale niebawem spodziewajcie się mojej relacji.

Van_Dort

Cooo ty, 2 wymiata. Jedyny minus to czas w jakim mozna ukonczyc gre.

ocenił(a) grę na 9
bonecrusher22

Ten temat dotyczy też wersji PC (Ultimate...)?

ocenił(a) grę na 8
Kazian

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem.Czemu znajduje się tak nisko w rankingu??Grafika świetna,dźwięk też może być,rozgrywka rewelacyjna,fabuła to najmocniejsza strona gry.Znakomicie wypełnia ona czas pomiędzy 3 a 4 epizodem,a sam bohater - Galen Marek jest postacią nietuzinkową,barwniejszą nawet od samego Kratosa nie uniżając tutaj serii "God of War",wahającą się pomiędzy jasną a ciemną stroną mocy,zmuszoną do podejmowania trudnych decyzji i nie umiejącą się odnaleść.Według mnie gra powinna znajdować się w pierwszej setce rangingu światowego.

ocenił(a) grę na 7
Fan_Films

Do Kratosa to mu daleko chłopie... Gra nie jest zła, lubię uniwersum SW, ale gra po pewnym czasie zaczyna nudzić, nie ma cut scenek podczas rozgrywki, nie czuje się tej fabuły i klimatu tylko ciągle się biega i zabija przeciwników, nie ma się co do niej za bardzo czepiać, ponieważ w grze zastosowali fajne rozwiązania, np. motyw z otwieraniem drzwi i gnącą się blachą, gra spoko ale nuży przy dłuższym czasie grania.

bonecrusher22

Masz problemy egzystencjalne, wiesz?

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

wersja ultimate sith edition lepsza

ocenił(a) grę na 7
bonecrusher22

Przed wyższą oceną powstrzymało mnie kilka błędów technicznych, przez które musiałem resetować grę (brak guzika powrotu do punktu kontrolnego!), jak np. Po eksplozji Starkiller jakimś cudem dostał się do wnętrza skały, skąd nie mógł wyjść.

ocenił(a) grę na 6
bonecrusher22

...gra ogólnie ok...po dłuższym czasie nuży, a misja z sciąganiem niszczyciela imperium uwłacza godności gracza...;-)

ocenił(a) grę na 7
bonecrusher22

Musze stwierdzić, że wersja na PS2 pod względem poziomów i sposobu przedstawionej fabuły jest lepsza niż wersja PS3/X360/PC. Mimo gorszej grafiki w wersji PS2 dzieje się tyle fajnych rzeczy - na przykład pierwsza misja z Vaderem - na PS3 to po prostu korytarz zakończony bossem z paroma wookimi. Z kolei na PS2 to kurde klony walczą, maszyny kroczące... kroczą :3, totalny sajgon, więcej przerywników filmowych, myśliwce prują do siebie nawzajem, a sama walka z Jedi jest o wiele wciągająca.

No i do tego PS2 ma więcej poziomów, mianowicie są również zadania w Świątyni Jedi, gdzie walczymy z... nie wiem do końca kim oni mieli by być... Sithami? Inkwizytorami? Hui wi...

Naprawdę radze popykać w prócz wersji na PC/PS3/X360 też w tą na PS2 (podobno w wersji na Wii jest jeszcze tryb pojedynku, ale Wii to Wii - nie moje klimaty).

ocenił(a) grę na 5
bonecrusher22

Przy żadnej, ale to ŻADNEJ grze się tyle nie nakur**łem ile przy tym szrocie. Zanim się poddałem, 20 razy ściągałem ten piep***ny niszczyciel i za każdym razem przylatywały te piep***ne TIE. Co za debil to wymyślił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones