PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607697}
8,0 1 218
ocen
8,0 10 1 1218
Still Life
powrót do forum gry Still Life

Witam, nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu, zakładam że tak, ponieważ to dotyczy Gry
Still Life a konkretniej, napisałem książkę, nawiązującą do gry Still Life, choć nie pisałem tej
książki słowo w słowo, jak leciały dialogi w grze, tak więc myślę, że może to użytkowników
zaciekawić, ciekawym momentem w książce napisanej przeze mnie, jest moment, że w
momencie w którym skończyła się, gra książka dalej trwa mianowicie przy Moście Karola
gdzie w grze Victoria znalazła nieprzytomną Mię.. Jak zapewne w grze, zauważyliście obijało
się imię Samantha, choć samej postaci w grze nie pokazywali, i w książce właśnie
postanowiłem zmienić, bowiem w grze komputerowej, choć pewnie to już wszyscy wiedzą,
Samantha jest córką Claire... Tak więc osoby zainteresowane, książką pt FBI Kryminalne
Zagadki Chicago - Daleko od Domu, niech piszą na nr gg 6524858, a udostępnię do
poczytania, pozdrawiam..

libero18

Przestaniesz wreszcie reklamować te swoje książki ? Nikogo to nie obchodzi. Napisał fanfiction i już uważa to za "książkę".

crazy_race

Do crazy race : A bujaj się, idź pobawić się samochodzikami bo na nic innego cię nie stać.. W ogóle, to spadówa ode mnie, i od moich książek Burku, skoro ty obrażasz moje książki to ja też będę.. A w ogóle za kogo ty się masz? Znam ja takie osoby mocni tylko w gębie, wydaje ci się, że kim jesteś Bogiem? Miejsce Boga jest w Niebie więc musisz być karykaturą Diabła.. Za dużo miejsca było, i cię wyrzucili? Jedyny problem jest taki, że nikt tu takiego mądrego obesrańca nie chce.. Do budy..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones