PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622858}

TERA

7,0 1 002
oceny
7,0 10 1 1002
TERA
powrót do forum gry TERA

Zaj**sta

ocenił(a) grę na 8

Szczerze to jedyna gra MMORPG która przykuła moją uwagę. Na prawdę robi wrażenie, przez
pierwsze dni jak się zacznie to trudno odejść od monitora :D

KopsonKrk

Zgadzam się.
Tylko gra jest trochę zbyt skomplikowana i aby dobrze się przygotować trzeba przeczytać/obejrzeć masę poradników.

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

nieprawda ;p Ja zacząłem bez niczego, i ładnie wszystko szło.A potem wszystko wyszło w praniu. Jak mi coś trzeba było to zaglądałem na poradniki [potrzebne mi tylko to było przy ulepszaniu itemów i ulepszaniu skilli] ;p

KopsonKrk

To już zależy dla kogo.
Ja nie mam dużego stażu w MMO dlatego mechanika i niektóre rozwiązania sprawiają mi trudności.
Tak btw. gdzie można kupić jakiegoś zwierzaka ? :)

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

Grałem w to pół roku temu i już nie wszystko pamiętam :] Ale konia dostajesz z misji.
A mechanika jest świetna jak dla mnie, super system walk, nawet trudny do stworzenia system łucznika jest super. Berserk też, a postacie magów dystansowe to sama przyjemność w graniu ;p Innymi postaciami nie grałem to nie wiem. Dungeony też są bardzo ciekawe, i bardzo fajna opcja z itemami i craftingiem. Jak masz jakieś problemy z grą i zaczynasz, to polecam graj na jakimś serwerze opanowanym przez Polaków :D

KopsonKrk

Ok dzięki. Mam dopiero 10 lvl , więc możliwe , że jeszcze nie doszedłem do tego momentu.
Walka faktycznie jest świetna i oparta na systemie no target , co w MMO jest rzadkim zjawiskiem.
Nie podoba mi się tylko ten action bar aktywowany za pomocą ESC.
Gdybym to ja wiedział , które serwery są opanowane przez Polaków :/

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

Killian, Ishara, Essentia. Nie pamiętam dokładnie na jakim ja grałem, ale na szybko Ci podałem z forum TERY. No i też jest sprawa czy wolisz grać PvE, czy PvP. Moim zdaniem PvE jest ciekawsze ;P
Rób wszystkie questy po kolei te główne, one Cię naprowadzą na misje z koniem i innymi ważnymi. Poboczne misje też rób, dużo itemów wpada z misji dobrych i kasa :P

KopsonKrk

Ja gram na Zenobii. Na razie spotkałem stosunkowo mało Polaków , lecz chyba nie rozglądałem się zbyt intensywnie :).
Mi tam odpowiadają dwie formy zabawy - lubię od czasu do czasu pobić się z potworkami a później sprawdzić moje umiejętności bojowe z innymi graczami.
Ja mam tak , że jestem strasznie drobiazgowy i jak przechodzę grę , to zawsze na 100% , wykonując możliwie wszystkie wątki główne i poboczne.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones