PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626024}
6,1 524
oceny
6,1 10 1 524
The Bureau: XCOM Declassified
powrót do forum gry The Bureau: XCOM Declassified

Przepraszam za to co tu napiszę ale... sukinsyny !! NOSZ KURDE !! ZDRADA !!! Jak tak można ? Wykorzystać znaną serię klasycznych stategi turowych i przerobić to na FPS-a ? Nie zgadzam się !! UFO Enemy Unknown/ X-COM: UFO Defense jest jedną z najlepszych gier strategicznych jaka kiedykolwiek powstała. Jak tak można wykorzystywać znaną markę tylko by nowa gra lepiej się sprzedała ? Nieładnie panowie z 2K Games, bardzo nieładnie. Do tego jeszcze Syndicate też dostał takiego "remake'a". Electronic Arts też nie zna pojęcia świętości.

crazy_race

Mnie to odpowiada. Zmiana gatunku - zmiana perspektywy, szczegónie, że jest tworzony również remake w postaci strategii.

Mowiacy_do_reki

Tytuły są tworzone niezależnie od siebie. Zmiana gatunku ze strategii na FPS-a oznacza uproszczenie by gra trafiła to większej ilości odbiorców dzięki przystępności i sławie marki. Takie działania nie są końca fair. Jaki ta gra będzie miała związek z oryginałem ? Żaden, poza tytułem.

crazy_race

Nie chcesz to nie graj w to tylko w strategię i skończ marudzić.

crazy_race

http://www.youtube.com/watch?v=nF_Ca45JRFs

crazy_race

wow, ale autorytet... Nikt go nie zmusza do kupna i tym bardziej ciebie, poza tym dla takich twardogłowych fanów jest jeszcze Firaxis i ich zajebista wersja, więc skończcie płakać i czekajcie na nią. Ja chętnie zagram w obie, szczególnie że nie mam problemu z kosmitami w stylu retro ani z grami fpp. Wiadomo, ze Firaxis zrobi lepszą grę, ale nie bójmy się trochę poeksperymentować, szczególnie że zakup gier to nadal wybór gracza.

Dzidas

Nie to nie jest autorytet tylko jeden z wielu wkurzonych fanów. Waśnie przez takich ignorantów jak ty gry strategiczne są przerabiane na bezmózgie FPS-y. Dziękuję panu serdecznie. To nie jest tylko moje zdanie, ale także miliona innych wkurzonych fanów, zapowiedź strategii przez Firaxis tylko cześciowo rozładowała wnerwienie.

crazy_race

Kto tu jest ignorantem? Nikt Ci nie każe kupować XCOMA w formie fps'a, poza tym z jakiej racji mają czegoś nie wydać bo wkurza to fanów? Mnie nie wkurza, a jestem fanem Ufo: Enemy Uknown i Xcom: Terror From The Deep. Nie zachowuj się jak księża bojkotujący filmy (np. "Ksiądz") - nie chcesz to NIE GRAJ, daj innym zagrać i wyrobić sobie zdanie po fakcie a nie przed.

Dzidas

Ale to wciąż nie fair że używają marki X-Com by wypromować FPS-a.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

Kolego nie gorączkuj się tak, ja jestem zadowolony i nie jest to żyrowanie na marce bo panowie chcieli zrobić coś innego i na pewno im się uda...
a co do świetnej giery XCOM to niedawno wyszła przecież turowa wersja nie??
http://www.filmweb.pl/videogame/XCOM%3A+Enemy+Unknown-2012-643692

WujekChu1ek

Tylko dlatego nie jest aż tak bardzo wk*rwiony.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

Właśnie jestem w trakcie tej świetnej gierki(XCOM: Enemy unknown) i jak się dowiedziałem, że powstaje XCOM (FPS), pewnie z elementami rpg i rozbudową postaci, to bardzo się ucieszyłem, bo bardzo lubię gry typu BIOSHOCK i DARK MESSIAH OF MIGHT & MAGIC, strzelanki(i ciachanki) z elementami rpg w których właśnie nie idziesz na pałę i rozwalasz wszystko dookoła tylko trzeba ruszyć głową, pokombinować. Moim zdaniem świetny pomysł i jeszcze gra zrobiona w klimacie lat 50-60 podejrzewam. Jestem pewny, że się na niej nie zawiodę, 2k robi na prawdę świetne gry, to trzeba im przyznać, panowie od bioshocka się postarają....

WujekChu1ek

Z XCOM FPS będzie co najwyżej coś na kształt Mass Effect 3.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

Mass Effect to TPP Akcji z elementami rpg. Bardziej będzie jak Dishonored, Bioshock czy Dead Island. Mass Effect dzieje się w kosmosie a tu akcja odbywać będzie się na ziemi w latach 50.
Oglądnij ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=IeVTqf0RHHc jak ci się nie chce całego to zacznij od połowy.

WujekChu1ek

To wciąż wygląda jak Mass Effect tylko że z kilkoma opcjami taktycznymi.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

Dobra ty wiesz lepiej... Ja czekam z niecierpliwością na grę, i myślę, że fabularnie też będzie dopracowana a nie tępa strzelanka bez fabuły...

crazy_race

Wyszło bardzo pysznie. XCOM aż się prosił o epicką fabułę co w przypadku Bureau się udało. W strategiach niestety była płytka mimo podjęcia tematu, który został podjęty. Krzyżowanie się gatunków w obrębie uniwersum to też dobry pomysł. Fani jednego mogą sięgnąć dzięki temu w stronę drugiego i vice versa.

crazy_race

Zamknij ryj, ludzie mają w dupie te "świętości" dla nerdów

Gyp

Bez komentarza. Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domku i wyjście na dwór

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domku i wyjście na dwór

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domku i wyjście na dwór

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domku i wyjście na dwór

Gyp

Trolle prosimy o opuszczenie internetu.

crazy_race

Grubasów prosimy o opuszczenie domku i wyjście na dwór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones