PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608592}
7,8 8 735
ocen
7,8 10 1 8735
The Elder Scrolls IV: Oblivion
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

10/10

ocenił(a) grę na 9

Świetny RPG. Ogromny świat gry, w którym można przemieszczać się pieszo bądź też konno to jedna z jego największych zalet. Ponadto ukrytych zostało mnóstwo jaskiń, kopalń, itp. do przeszukania. Niestety w pewnym momencie jaskinie, które wyglądają niemal identycznie stają się nudne podczas ich badania. Sama fabuła jest bardzo ciekawa i zachęca do dalszego grania. Największe wrażenie robią chyba: wyjście z jaskini na początku gry i samo zakończenie. Zadań jest mnóstwo bo poza wątkiem głównym mamy także zadania w gildiach: magów, wojowników, złodziei czy też w różnych innych frakcjach. Można również awansować walcząc na arenie. Wszystko to pozwala na długie godziny gry, nawet po przejściu wątku głównego. Ja zakończyłem grę przechodząc wątek główny i awansując na najwyższe rangi w szeregach gildii wojowników, magów i na arenie. System gry jest rozbudowany. Sami możemy tworzyć eliksiry (znajdując różne rośliny), przedmioty czy bronie magiczne. Nasze rozmowy z ludźmi i decyzje mają związek z dalszym przebiegiem gry. Grafika jak na ten rok może się jak najbardziej podobać. Podobała mi się bardzo architektura miast, każde ma swój odrębny styl i własną historię. Z kolei muzyka jest bardzo dobra lecz niestety mało zróżnicowana i po krótkim upływie czasu zaczyna nudzić. System walki pozwala na przybieranie różnorodnych taktyk na przeciwnika. Dodatkowo dochodzi bardzo duży wybór czarów. Śmiało mogę polecić tą grę, nie tylko fanom gatunku ale każdemu graczowi! Moja ocena: 10/10.

Shady_Yo

łee, to straciłeś sporo, bo chyba wszyscy się zgadzają, że najwięcej frajdy w grze dają gildie złodziei i skrytobójców

martosz345

Dokładnie. Same gildie nadrabiają średniego main questa. Czekamy na Skirym.

użytkownik usunięty
martosz345

Powiedziałbym, te gildie jako jedyne ratują tą grę. Bo main quest nudny jak flaki z olejem.

ocenił(a) grę na 8

Ale Gildia Magów do najlepszych niestety też nie należy. Zato Mroczne Bractwo. Ach, dla mnie ich misje to wątek główny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones