PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608592}
7,8 8 730
ocen
7,8 10 1 8730
The Elder Scrolls IV: Oblivion
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Odpaliłem sobie dzisiaj tego klasyka. Mam już mocno leciwy komputer (gforce FX 5200, 1gb ram, I jakiego starego Athlona, choć wymagania spełnione raczej). Gra chodzi mi płynie tylko w trybie bardzo niskich detali. I powiem tak:taka grafika jaka jest na tych ustawieniach to widziałem w którejś starawej wersji M&M a pamiętam że i wtedy była ona krytykowana. Naprawdę tryb bardzo niskich ustawień to bardzo słaby żart, mogli sobie darować. Niskie ustawienia są już niezłe niestety tnie się ech...
To już nawet Daferfall wyglądał lepiej mimo płaskich potworów. Tutaj to chyba karta graficzna tylko piksele rozmazuje. Ja nie jestem jakimś strasznym wzrokowcem ale bez przesady.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

A... czego się spodziewałeś po bardzo niskich ustawieniach?

Czegoś co będzie wyglądać choć trochę lepiej od dzieła pierwszoklasisty(chociaż jak Morrowind może).

WOLVERINE55

Haha, fakt, na najniższych ustawieniach graficznych nie da się w to grać, głównie ze względu na gęstą mgłę przesłaniającą wszystko w odległości od dwóch metrów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones