PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608592}
7,8 8 730
ocen
7,8 10 1 8730
The Elder Scrolls IV: Oblivion
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Lekarstwo na wampiryzm

użytkownik usunięty

Ostatnio zasiadłem po latach przerwy do TES Oblivion i muszę przyznać, że gra jest bardzo wciągająca. Tym razem bardziej świadomie rozwijam postać i podczas levelowania Inteligencji i Siły woli, przy kolejnej drzemce pozwalającej na przejście na wyższy poziom, wyskoczyła mi ramka z informacją zwiastującą stanie się wampirem za trzy dni. Przyznam, że zapomniałem od ostatniej rozgrywki o konsekwencjach tego komunikatu i dalej w najlepsze rozwijałem postać. Gdy osiągnąłem swój cel (wzmocnienie postaci poprzez ćwiczenie z własnym szkieletem bloków (endurance), osiągnięcie 50 poziomu wszystkich szkół magii) i gdy tyko wyszedłem na zewnątrz, zacząłem tracić zdrowie pod wpływem słońca. Przyznam, że strasznie mnie to zdenerwowało. Wyłączyłem grę i trochę się naszukałem w sieci, jak wyleczyć moją postać. Miałem dwa wyjścia: albo zrealizować misję u Hrabiego, która zajęłaby mi pół wieczoru, albo wpisanie kodu i dodanie sobie mikstury leczącej wampiryzm. Przy czym po ukończeniu misji „lek na wampiryzm” angażującą Hrabiego, do mojego ekwipunku dodany zostaje napój, którego nie mogę wypić (!) (jest w ekwipunku jako „pozostałe”, a nie tam gdzie inne napoje i nie mogłem go „użyć”, po dodaniu go sobie kodem). W końcu znalazłem normalny napój i poniżej chcę podać komendę, którą można go sobie dodać:

player.additem 977E4 1

Jedynka na końcu to ilość napoi, którą chcemy dodać do ekwipunku.
Dodam, że jest to JEDYNA rzecz, którą zdobyłem w mojej obecnej rozgrywce w sposób nieuczciwy. Szkoda było mi po prostu mojego czasu (mogę grać tylko wieczorami przez kilka godzin), a całym moim uprzednim levelowaniem przygotowywałem się do pewnej misji przez blisko dwa wieczory i nie zaakceptowałem tego, co nagle narzuciła mi gra – konieczność wypełniania kilku w sumie misji, by wyleczyć się z całkowicie niechcianej choroby / niechcianego stanu.

Tak przy okazji – wczoraj wszedłem do pierwszego portalu prowadzącego do Oblivion i dzisiaj czeka mnie sięgnięcie po pierwszy Sigil Stone :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones