PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 194
oceny
8,6 10 1 33194
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Będzie polski dubbing

ocenił(a) grę na 9

Dla mnie to najwspanialsza wiadomość miesiąca :))) Oczywiście zaraz zaczną się krzyki antypolaków, ale dla ich wiadomości wersja angielska oraz angielska z polskimi napisami też bedzie.

użytkownik usunięty
kolsol

polski dubbing! Zarąbiście!

ocenił(a) grę na 9
kolsol

Podpisuje się pod tym! Zajebiście będzie, takie gry i coś na wzór Gothic powinny być z polskim dubbingiem. To podkreśla ich charakter choć jesli byłoby tylko po angielsku nie miał bym nic przeciwko bo w tych czasach angielski to podstawa :)

kolsol

Ciesze się że będzie wersja z polskimi napisami :) Przypominam sobie dubing z Dragon Age Początek, niby na wysokim poziomie ale jak Sten, silny wojownik przemówił do mnie głosem piotra fronczewskiego to ryknąłem śmiechem niesmaku i wyłączyłem dubbing. Niestety owy pan będzie też w Skyrminie... Chodzi mi o to że mam dość "znanych" głosów w dubbingach gier. Mam dość fronczewskiego czy figury. A to dla tego ze znam ich pysk z ekranu TV i zawsze gdy słysze ich głosy w grze to wybijam sie z rytmu i klimatu gry bo przypominają mi się jak wyglądają naprawdę. Jestem przeciwnikiem dubbingu gdzie atut to gwiazdorska obsada, tfu. Zresztą nie ma to jak oryginalne głosy+napisy. Dobrze ze będzie taka opcja.

ocenił(a) grę na 10
Boof_X

"Żeby wyruszyć w drogę musisz zebrać drużynę!"

SithisDagoth

Gdy zobaczyłem kto dubbinguje, usłyszałem w głowie to samo...

ocenił(a) grę na 9
Boof_X

Równie dobrze można ryknąć ze śmiechu słysząc w angielskiej wersji głos Maxa von Sydowa, który też jest znanym aktorem i jego pysk też jest znany z tv. A Katarzyna Figura to z tego co wiem podkładała głos wyłącznie w jednej grze i to było prawie 15 lat temu.

Boof_X

Haters gon' hate, cytując internetowy meme...

kolsol

Do osób, które już grają - czy ta wersja kinowa, angielska, z polskimi napisami, faktycznie znalazła się w ostatecznej wersji? Bo nie mogę znaleźć potwierdzenia, a bardzo mnie to interesuje :P

ocenił(a) grę na 9
Keodred

Przy uruchomieniu gry masz wybór, albo dubbing albo napisy.

kolsol

Super, dzięki za odpowiedź :)

kolsol

Wersje na konsole nie będą dubbingowane ? Bo tak zrozumiałem niektóre newsy.

ocenił(a) grę na 9
Demolka25

Ba! Wersje na konsole nie mają nawet napisów polskich, a co dopiero dubbingu... Och Polsko...

The_BiLeK

Skandal i Hańba !!!

użytkownik usunięty
kolsol

Jakich antypolaków, człowieku? Ogarnij się! A przechodząc do sedna: ja wolę angielski z polskimi napisami, albo nawet bez. Dlaczego? Bo polski, nieważne w czyim wykonaniu, burzy mi klimat gry. Jestem sobie gdzieś w Tamriel albo na Capital Wastelands i nagle jakaś swojska odzywka. Angielski, choć też znany, mogę sobie odebrać jako język, którym mówi się w tym lub innym świecie gry. I to dodaje smaku rozgrywce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones