PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 173
oceny
8,6 10 1 33173
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Nie mam pomysłu co może być następną grą, w którą zagram. Wymagania mam tylko takie: musi
być to RPG typu SKYRIM, GOTHIC i gra ma gwarantować dobrą zabawę! Jakieś propozycje?

ocenił(a) grę na 6
grzegorzszuba

Skyrim i Gothic to dwie zupełnie różne gry. Próbowałeś może, coś z nowszych Falloutów? Nie, żeby starsze były gorsze, ale te nowsze na pewno bardziej wpiszą się w konwencję w jakiej utrzymany jest Skyrim.

użytkownik usunięty
grzegorzszuba

W Morrowinda grał?

ocenił(a) grę na 10

Zastanawiał się, ale nie przekonał go, a co, dobry?

użytkownik usunięty
grzegorzszuba

A bardzo dobry.

użytkownik usunięty

Na pewno nic z Gothica nie znajdzie w Morrowindzie. To dwa odmienne klimaty. Cukierkowatość (Morrowind) vs mroczność (Gothic)

użytkownik usunięty

Ale napisał że też typu Skyrim, a Skyrim to kontynuacja Morrowinda więc na pewno w tym typie.

ocenił(a) grę na 10

"Cukierkowatość (Morrowind)..."

Niby co było cukierkowatego w Morrowindzie?

"...vs mroczność (Gothic)"

Chyba paskudna szaro-burość.

Morrowind cukierkowaty? Wtf?

ocenił(a) grę na 6
Patty Diphusa

Przecież zdanie wcześniej napisał, że chodzi mu bardziej o klimat, atmosferę. Morrek może nie jest cukierkowy ale na pewno mniej mroczny niż gothic.

Huen

Temu nie przeczę, ale nie określajmy mianem cukierkowatej wszelkiej rzeczy mniej mrocznej od Gothica, bo wprowadza to zamęt w głowie mej.

ocenił(a) grę na 6
Patty Diphusa

No fakt, te określenie jest jakby nie patrzyć z lekka niefortunne.

ocenił(a) grę na 9
grzegorzszuba

ja bym Morrowinda nie polecał. Grałem w niego i po godzinie miałem dość a Skyrima przeszedłem całego i jeszcze mi mało. Ze starszych gier polecam Fable Zapomniane Opowieści- świat mniejszy niż w Skyrim i Gothiku ale za to ciekawa historia, wybory między dobrem a złem i przyjemna walka. Z nowszych gier to najlepiej naszego polskiego Wiedźmina 2 zainstaluj. Jeśli lubisz wielkie światy, dużo gadania i turowy system walki to spróbuj sił w Dragon Age. Mam nadzieję że pomogłem :)

ocenił(a) grę na 10
Pencilio

Fable - nie ma mowy, zupełnie nie tego szukam. Dragon Age - sam nie wiem, może faktycznie powinienem lepiej poznać tę gierkę. Na razi jak kolega wyżej poleca zaczynam grę w Morrowinda. A jak tam Two Worlds 2?

ocenił(a) grę na 9
grzegorzszuba

o widzisz, zupełnie zapomniałem o Two Worlds 2. Warto zagrać, dobry system walki, fajna historia, dużo rodzajów broni i pancerzy, niektóre zadania można zakończyć na dwa sposoby. Może świat nie tak rozległy jak w Skyrim ale jest co robić. Jedyne co mnie denerwowało to że po ukończeniu głównego wątku nie było za bardzo co robić bo wszystkie zadania były już zbyt łatwe ale jest jeszcze dodatek i gra sieciowa, myślę że jeśli lubisz Gothika i Skyrim to Two Worlds również powinno Ci przypaść do gustu

grzegorzszuba

Polecam Risen

ocenił(a) grę na 9
grzegorzszuba

Zagraj w ,,papierowe" RPG.

grzegorzszuba

Risen , gierka zrobiona przez twórców Gothica i przyjemnie się w nią że tak powiem pyka :)

grzegorzszuba

Spróbuj Wizardry 8.

grzegorzszuba

Oblivion jest całkiem niezły. To połączenie Gothic i Morrowind.

grzegorzszuba

Jeżeli jeszcze jesteś zainteresowany: Game of Thrones (PC).
Chyba najlepsza fabularnie gra w jaką grałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones