PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Pierwsze informacje narobiły smaku na grę wielką jak "Morrowind". Niestety, od materiałów z Game Informera wiadomości są coraz gorsze. Czas pokaże, czy chociaż utrzyma poziom "Obliviona".

Keodred

"Czas pokaże, czy chociaż utrzyma poziom "Obliviona". " który i tak był słaby

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Zgadzam się, system poziomowania w Oblivionie był słaby. -_-

ocenił(a) grę na 10
czken10

A że zapytam: Graliście czy kolega kolegi powiedział?

ocenił(a) grę na 10
Nartenlener

Grałem (dużo, na prawdę dużo, i w Obka i w Morka) i uważam, że Oblivion nie wytrzymuje porównania z Morrowindem, a system poziomowania (level scalling) to w tej produkcji dno kompletne. No, ale to wciąż świetna gra.
Całe szczęście, że Bethesda poszła pod tym względem sporo do przodu i Level Scalling w Falloucie 3 był już całkiem do zniesienia. Oby w Skyrim było jeszcze lepiej.

Psyhe

Oblivion był bardzo dobrą grą - poziomowanie mi przypadło do gustu, ale miałem za sobą morrowinda, więc byłem przyzwyczajony. Wadą były jedynie małe usterki techniczne i twarze rozmówców oraz same rozmowy. Gęby były paskudne, a rozmowy usypiały na samą myśl o nich.

Keodred

coraz gorsze czyli jakie ? komercja ? :)

michostr86

Zasadniczo z tego co tutaj piszą http://hol-games.pl/the-elder-scrolls-v-skyrim-zapowiedz.html , spodziewam się full wypas gierki, być może nawet lepszego RPG od naszego wiedźmina, ale to przypuszczenia czas pokaże o okazja do porównania będzie także fantastyczna

ocenił(a) grę na 10
Andrew22

Jak narazie każda nowa odsłona serii Elder Scrolls jest lepsza od poprzedniej więc Skyrim może stać się najlepszą grą swojego gatunku .Rewelacyjna muzyka,powalająca grafika i klimat gry (trochę zalatujżcy ""Beoulfem'' :p ) stawiają tą grę na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones