PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 196
ocen
8,6 10 1 33196
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Wątek główny

ocenił(a) grę na 9

Szkoda, że nie wymyślili ciekawszego wątku głównego tylko wielki straszny smok, który pożre wszystko. Dobrze jednak, że postacie będą reagować na dziwne działania, np. przewracanie wazonów w czyimś domu lub upuszczanie rzeczy na środku ulicy.

Alex2422

Bethesda się rozczula nad takimi pierdołami a fabuły nie umie dobrej opowiedzieć lipy ich gry ostatnie były

użytkownik usunięty
Psyhe

Dokładnie...uważam że fabuła jest idiotyczna.
Zawsze jesteśmy obarczani zadaniem żeby uratować świat!Co więcej głupio jest się oderwać od głównego wątku...np w Oblivionie, cesarz umiera mówi swoje ostatnie słowa, demony mają opanowaćświat i co?!Mamy iść do karczmy i mieć to w dupie?Aż głupio...

Przynajmniej w Oblivionie i w Skyrim, mnie to denerwuje....różnorodność w grze jest cudowna.

użytkownik usunięty

Mnie osobiście podobała się fabuła Morrowinda. Ogólnie dobra historia i chodź może się wydawać nieciekawa to przyczyną tu są nieciekawe dialogi. Gdyby w serii postarano się o tworzenie dialogów w stylu Dragon Age czy Mass Effect to gra była by znacznie efektowniejsza, a fabuła podobała by się ze względu na zachwycające przerywniki filmowe. Myślę również, że błędem jest fakt braku historii głównego bohatera, ale myślę że wyraźnie chodzi tu o utożsamienie się z nim. Nie podoba wam się to że w krainie skutej lodem zapanowała anarchia, a w tych ciężkich czasach smoki budzą się do życia, aby doszczętnie go zniszczyć. Tylko ostatni z prastarych wojowników jest w stanie przepędzić je z tej krainy i przywrócić pokój. Jak dla mnie trochę nie zbyt standardowa fabuła, jednak jeśli twórcy postarają się o ciekawe filmiki, dialogi i postacie to ta typowa fabuła może nabrać kolorów. Tak czy inaczej najlepszą cechą The Elder Scrolls jest ogrom świata i swoboda. Pewnie i tak wszyscy zagramy w te grę i pewnie się nam spodoba, a co o tego nie mam wątpliwości we własnym zakresie. Jeśli chodzi wam głównie o fabułę to polecam Mass Effect, gdyż w tym zakresie nic jej przez długie lata nie pobije, chyba że sam BioWare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones