PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 527
ocen
9,1 10 1 26527
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Najlepsza gra w Historii gier komputerowych jaka ujrzała światło dzienne(Jak dla mnie). Fabularnie gra roku,ani GTA ani żadna inna gra jej nie pobije. To jest pewne na 100%.

ocenił(a) grę na 4
aproxx

Teraz powiedz, ze polkniecie P w kilku wyrazach to blad ortograficzny, a nie problem klawiatury z tym guzikiem haha.

aproxx

Nic dodać nic ująć twoje argumenty są faktycznie miażdżące od głupoty w nich zawartych, możesz być z siebie dumny dzięki twoim argumentom słowo debil nabrało zupełnie nowego znaczenia :)

aproxx

"bazancie,wszedzie,bokserow,zawodnikow,moga,organizowac,osmej,osmej,wiec,straszy c,zwierzecym,przeszlo,lzejszy pokazal,bazanty, ktorzy,zaistniec,sa,obskoczyl,chlopca,moj" Wystarczy, wiesz debilu co to Polskie znaki ? zaraz idiota napisze żę pisanie bez Polskich znaków to nie błędy ortograficzne heh, " Nie osiadam zydobooka bo mam mozg" no właśnie "mozgu" nie masz skoro tak piszesz, "The Last of Us" nie jest melodramatem imbecylu, zobacz jakie ta gra ma recenzję i ile zarobiła to samo GTA 5 czy film "Titanic" tak owszem lubię go :) a to żę trenuje MMA w przeciwienstwie do ciebie pseudo bokserze nie ma nic do rzeczy jakie gry i filmy lubię, żyjesz stereotypami, jesteś typowym trollem hejterem mocnym tylko przy komputerze za pieniądze mamusi skoro obracasz się w towarzystwie 6 latków jesteś gimnazjalistą z wyjątkowo kiepskim gustem, żal mi cię chłopcze twoja bieda umysłowa jest naprawde porażająca, a teraz zamknij gębę i wypad z filmwebu.

ocenił(a) grę na 4
Firefly2

Frajerze z klatki bym cie obskoczyl szybkoscia wiec nie rozsmieszaj mnie. Polskich znakow nie mam bo mam wgranego angielskiego windowsa kapisz ? A czasem polykam literke P bo klawiatura dobrze nie styka po tym jak mi spadl laptop wiec sraj sie dalej na bzdety ... Ty je...biesz ewidentne bledy ort np ,,oprucz,, ktore piszemy przez u zamkniete ale co debil moze o tym wiedziec ... Ja te bledy widzialem wiec na dyktandzie bym je skorygowal, a ty poprostu nie wiesz jak sie pisze po polsku bos idiot.

aproxx

ZAMKNIJ RYJ I WYPIER....J Z FILMWEBU DEBILU !!! SZKODA NA CIEBIE MOJEGO CENNEGO CZASU !!!

Firefly2

Firefly2 Nie karm trolla w ten sposób podnosisz ego dzieciaka awansując go na alfę, aproxx to przecież niezrównoważony 15-latek który każdego obraża na fw bo tylko w ten sposób może wyładowywać swoje frustracje, zignoruj trolla a zdechnie z głodu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hannibalking_fw

Ten debil nie zamknie ryja dopóki moderator go nie zablokuje, a wiadomo jak moderatorzy na fw funkcjonują w regulaminie forum wyraźnie pisze jak byk że jest zakaz obrażania forumowiczów i trollowania ale co tam totalna samowola dla tych poje..w, Trolle hulają wprowadzają zamęt a oni i tak nic nie robią, żenada.

Firefly2

No nie zamknie bo jest niezrównoważony psychicznie w dodatku jest anonimowy nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności więc tym bardziej czuje się bezkarny i wszystkich obraża, zresztą czytając jego argumenty czy naprawde trzeba coś dodawać, twierdzi że mnie nie obraża a jeszcze w tym samym poście obydwu z nas nazywa idiotami cyt. "nie robie z siebie takiego idioty jak wy" ortografia na poziomie przedszkolaka tyle "krzaków" że nie sposób ich wszystkich wymienić oczywiście zgania na windowsa ang. co ma jedno z drugim wspólnego, wyskakuje z jakimiś tytułami jak film "Hellraiser" w temacie o grze "The Last of Us" co ma jedno z drugim wspólnego, chłopak jest upośledzony umysłowo i wyładowuje swoje frustracje w ten sposób, takich baranów trzeba ignorować, fakt że moderatorzy fw nic nie robią w tej sprawie żeby takich głupoli blokować.

ocenił(a) grę na 4
Firefly2

a ty czym mnie zaskoczysz GTA 5 czy Final Fantasy lol ?

aproxx

No jak dla ciebie GTA 5 też jest "pedalska" to już wszystko jest jasne.

ocenił(a) grę na 4
Firefly2

GTA to gierka dla dzieci, gangsta wannabie, ktorzy nigdy nie wyrosli z checi bycia gangsterem. To jedna z najbardziej debilnych gier jakie widziala ta branza, bez zadnego przeslania i glebi. O ile jeszcze GTA 1 i 2 to bylo cos nowego, fajny widok z rzutu izometrycznego itd tak jak zrobili to w 3d to zabili cala zabawe.

aproxx

Żałosny jesteś

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Cioto gówniarska, za obrażanie mnie dostałbyś w realu liścia i poszedłbyś z płaczem do domu. Nie dość że jesteś frajerem to jeszcze nie masz mózgu. Jak ja zaczynałem grać w gry to ty jeszcze srałeś w gacie. To że masz gówniarzu kupę w czaszce nie upoważnia cię do obrażania tutaj ludzi na forum. To że jakaś gra czy film jest dla kogoś arcydziełem jest tylko i wyłącznie jego subiektywną oceną lecz twój zryty beret tego nie ogarnia, za trudne. Mimo że TLOU jest grą która zebrała najwyższe oceny na całym świecie takie gówn.o jak ty stara się to podważyć. Jesteś śmieszna ciotuniu...kozak w necie cipka w świecie.

ocenił(a) grę na 4
manekshow

Ja nikogo oprocz gry nie obrazalem, a w realu to nasralbym ci na leb i spuscil wode dzieciaku ... Mam 33 lata wiec nie wiem w jakie ty gry grales jak ja sralem w gacie ciociu, chyba w remi brydza albo w chowanego. GTA tez zbiera najwyzsze noty tak samo jak muzyka Biebera haha oto twoj wyzniacznik jakosci dzieciaku neostrady i mainstreamowego gowna. A teraz spuszczam wode.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Zapisałem sobie zdjęcie twojego ryja gównojadzie. Cofnij się do swoich wypocin śmieciu i zobacz czy mnie nie obraziłeś, ale mniejsza z tym. Odnośnie wieku parówo, 33 lata...gnoju, czy ty masz mózg? Chyba nie masz bo nie potrafisz kojarzyć faktów. Napisałem że w latach 80-tych grałem w gry w salonach...i ty do mnie pajacyku piszesz "dzieciaku"? Dokładnie, w latach 80-tych jak ja grałem w gry to TY SRAŁEŚ W GACIE. Jesteś debilem ale tacy jak ty też są potrzebni na tym świecie. Jest się z kogo pośmiać.

ocenił(a) grę na 4
manekshow

Grales chyba w tetris skoro masz taki zje...any gust na starosc, ze rajcuja cie gierki dla dzieci ... Nie znam zadnego dojrzalego gracza co jaralby sie takim gownem zrobionym po kosztach jak ta gra ... Moze dwojka uda im sie bardziej ... Przewaznie w sumie tak jest, ze jak jest slaba jedynka to tworcy poprawiaja sie w kolejnych czesciach no albo sprowadza ta gre do poziomu rynsztoku ... Co nie zmienia faktu, ze i tak pewnie nie kupie drugiej czesci bo kupuje i gram tylko w horrory, a nie w przygodowki drama. A z tymi ocenami na calym swiecie to poszles po bandzie ... Bieber tez wygrywal nagrody Grammy za najlepszego artyste, nie pozostaje ci wiec nic innego jak zaczac sluchac Biebera. Jak w ogole mozna z wami dyskutowac na temat gry skoro nie potraficie wymienic zadnych zalet, ktore powinien miec horror tj mroczny klimat, bossy, mechanika walki, roznorodne i swietne lokacje itd ... Co niby z tych rzeczy ma ten gniot?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Jesteś zbyt ograniczony intelektualnie i to dlatego nie rozumiesz TLOU, jarasz się jakimś gównianym Enslaved...hehehehe rozumiem cię bo przecież to jest gierka dla takich właśnie gówniarzy jak ty. Ta gierka doskonale odzwierciedla twoją osobowość sfrustrowany gimbusie. Gówniana kreskówkowa bajeczka. Najlepsze jest jednak w tym wszystkim to że twój sprany mózg nie rozumie tego że nie wszystkim podoba się to samo. Piszesz tutaj na forum do jednego z użytkowników że jak zagra w Enslaved to będzie grał w tą grę 50 razy i nie będzie chciał grać w nic innego. Jaki ty jesteś głupiutki gimbusie. Znalazł się znawca horrorów który nie grał w genialną Somę i mało tego jeszcze ją krytykuje. Jesteś śmieszny i nic poza tym.

ocenił(a) grę na 4
manekshow

Soma hahaha wracaj do nory leszczu, a juz nie odpisuj. Jestes cienki jak barszcz, zygac mi sie chce jak ciebie slucham ... Enslaved ma taka sama grafike jak The Last Of Us wiec w obu przypadkach mozemy mowic o kreskowce ... Wspomnialem o Enslaved tylko dlatego, ze tak samo wyglada jak to gowno ale w Enslaved w odroznieniu od tego badziewia jest wszystko czego tutaj nie ma ... Pseudo horrory fpp zostaw dla swoich potomkow jak kiedykolwiek bedziesz je mial. Doswiadczeni gracze horrorow omijaja nowe pseudo horrorowe badziewia fpp z daleka ...

ocenił(a) grę na 4
manekshow

Moze zaproponuj jakis genialny klasyczny horror tpp, ktorego nie znam? W gowna fpp graja malolaty, ktorzy zadowalaja sie pol produktami, w ktorych developerzy nie potrafia zrobic plynnych i dynamicznych postaci co jest niestety najtrudniejsze w tej branzy dlatego masowo plodza niewypaly fpp. Amatorstwo ... Sorki ale mam za duzo swietnych gier w kolejce zeby marnowac czas na taki szlam fest. Fatal Frame 1,2,3,4,5 Obscure 2, Deep Fear, Fahrenheit, The Eye Of Isis, Alone In The Dark 1,2,3, Carrier, Kuon, Eternal Darkness, Rule Of Rose, Haunting Ground i wiele innych ... Myslisz, ze w takim przesycie znalazlbym miejsce na takiego klocka jak Soma ? Jakies gowno, ktore nawet nie blyszczy w epoce najwiekszych gniotow jesli chodzi o gry hah. Zabawiaj mnie dalej tytulami ...

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Tez uwazam TLOU za najlepsza gre jaka kiedykolwiek sie ukazala.
Obecnie przechodze tytul juz 3 raz, 2 raz z rzedu. Pierwszy raz gralem po premierze na pozyczonej ps3 od kumpla, gdyz mialem wtedy x360 a chcialem ograc ten tytul. Nigdy niezapomne ''tego pierwszego razu'' ;) Gra doslownie wgniotla mnie w fotel poczawszy od prologu a na finale konczac. Wspaniale postacie, jeszcze lepsze dialogi i ogolnie chce sie grac i poznac ta historie. Polecam kazdemu kto jeszcze nie gral, naprawde warto! Ja czekam na TLOU2, mam nadzieje ze Pieski przebija jeszcze pierwsza czesc!

ocenił(a) grę na 10
stan901

W tej chwili trwa promocja na TLoU do kupienia w PSN zarowno na PS3 (49PLN) jak i PS4 remastered (112 PLN) - pelna gra ze wszystkimi dodatkami. Tylko tak pisze, jesli ktos jakims cudem jeszcze nie gral w to arcydzielo to teraz jest idealny moment!

ocenił(a) grę na 4
stan901

Wspaniale postacie i jeszcze lepsze dialogi ... I to tyle w temacie tej gry ... Nie zapominajmy, ze jest to gra, a nie film. Takimi kryteriami ocenia sie dobre filmy, a nie gry. Na gre sklada sie grywalnosc, w przypadku horrorow bossy, walka, fizyka, nieprzecietnosc, strach, klimat i masa innych rzeczy, ktore w tym sredniaku kuleja strasznie ...

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

piękna historia chwytająca za serce.jeszcze nie przeszedlem calej gry obecnie jestem na etapie szoku pourazowego.. mam na myśli scene w ktorej joel słania sie na nogach i na prawde już myslalem ze to jest to że w tym momencie zejdzie z tego świata ale głos ellie w moim odczuciu sprawił że wstał i szedł dalej na prawdę piękna scena..w ewentualnej odpowiedzi prosze nie zdradzac co bedzie dalej jestem w rozdziale ''kurort z domkami'' więc fabularnie już prawię kończe no i mam jeszcze dodatek left behind.pozdrawiam

Jacek12_fw

Najlepsza? Najlepsza to jest Silent Hill 2.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jacek12_fw

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, piękna historia bardzo cieszę się że powstaje część 2, duży ukłon dla Naughty Dog

ocenił(a) grę na 8
Hannibalking_fw

Historia zdecydowanie top 4 jakie widziałem bohater jest zarówno dobry jak i zły w fajnym sensie. By ocalić młodą jest w stanie bez mrugnięcia okiem wymordować wszystkich którzy staną na drodze. Dodatkowo postacie idealnie odegrane świetne głosy.

Sama gra to wyjątkowe doświadczenie. Czy najlepsza rzecz gustu bo czasami jak widać zjawiają się tu niezrównoważone ogry które mają swoje typy i będą bluzgać ale można napisać że odcisnęła się złotymi literami w 2013 roku.

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

The Last of Us 2013 to najlepsza gra na Ps4 obok Uncharted 4 i obie oceniam na 10.
Mało jest genialnych gier w historii gier komputerowych, ale trochę ich było, które zasługują na 10 i
grało się w nie po kilkanaście razy lub minimum kilka razy. Z tą najlepszą grą w historii to pojechałeś po bandzie :)
Przypominam, że na 10 były oceniane gry, które były przełomowe i wprowadzały innowacje lub/też miały miodność gry,
która aż wylewała się z ekranu, a klimat szło kroić nożem :)

Najwyżej cenione przeze mnie gry na Pc i jedyne, które oceniam na 10:
The Secret of Monkey Island 1990
Monkey Island 2: LeChuck's Revenge 1991
Another world 1992
Tomb raider 1996
Tomb raider 2 1997
Resident evil 2 1998
Resident evil remake 2002 (wersja HD 2015 Pc i Ps4)
Silent Hill 2 2001
Amnesia 2010
Gothic 2001
Gothic 2 Noc kruka 2003
Half Life 1998 aka Black Mesa 2012 (remake Half Life)
Half Life 2 2004
System shock 2 1999
Fallout 1997
Fallout 2 1998
Planescape Torment 1999
Baldur's gate II 2000
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2004
Dune II 1992
Civilization II 1996
Heroes of might & magic III 1999
Settlers II 1996
Age of Empires II 1999
StarCraft 1998
Warcraft II 1996
Warcraft III 2002
Colin McRae Rally 2.0 2000
Duke Nukem 3d 1996
Unreal 1998
Call of duty- Modern warfare 2007
Prince of Persia-Warrior Within 2004
Wiedźmin 3 2015 z dodatkami
GTA V 2015 (konsole 2013)

Najwyżej cenione przeze mnie gry na PS4 i jedyne, które oceniam na 10:
The Last of Us 2013
Uncharted 4 2013

Jest też kilka gier z okresu Commodore 64 i Amiga 500 z lat 1980-1995, które zasługują na 10 np:
International karate + 1987
Civilization 1991
Sensible Soccer 1992
Cannon Fodder 1993
Super Frog 1993
Street Fighter II 1991
Mortal Kombat II 1994
I wiele, wiele innych. Ja miałem ok 1500 gier na C-64 i 150 gier na Amiga 500. I wiele z nich było zajebiste.
Na emulatorze do C-64 mam z 200 gier i do Amiga ok 80 gier, ale dość ciężko było przypomnieć sobie wszystkie tytuły bez list :)

Jedno jest pewne. Gry w ostatnich kilkunastu latach to regres, a nie progres. Są zbyt casualowe i same się przechodzą.
Dziecinnie proste. Najlepszy okres gier 1980-2003 to był czas na oryginalność, innowacje.
Gry miały wysoki poziom trudności więc gry dawały satysfakcję.
Całość gry przechodziły osoby, które używały mózgownicy i mieli opanowaną mechanikę gry.
Zatem większość obecnych graczy casualowych nie dałoby rady przejść większości gier starszych.

ocenił(a) grę na 10
returner

Uncharted 4 oczywiście jest z 2016.

ocenił(a) grę na 4
Jacek12_fw

Pewnie w dwie gry w zyciu grales, w to gowno i w jeszcze wieksze gowno czyli GTA

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Najlepsza gra w historii?!? Po czym takie stwierdzenie? Bo graficznie i fabularnie to rewelacja? Bo z tym się zgodzę. Ale najlepsza w historii? Błagam Cię. Ta gra ma tyle błędów i głupich zachowań przeciwników i sojuszników,że aż głowa boli.
Zagranie w TLoU to świetna przygoda. Zgadza sie. Ale ludzie dający 10/10..ogarnijcie się.

ocenił(a) grę na 8
Jacek12_fw

Fabuła jest spoko, ale ja osobiście nie znoszę skradanek, nie mam do nich cierpliwości. Ograniczona amunicja i miejsce w ekwipunku też mnie irytują.

ocenił(a) grę na 7
Jacek12_fw

Jak dla mnie jest ta gra mega przyjemna i fajnie się gra, ale mam swoje perełki i ta produkcja ich nie pobiła

ocenił(a) grę na 9
Jacek12_fw

Moim zdaniem Wiedźmin 3 jest lepszą grą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones