PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609474}

The Legend of Zelda: A Link to the Past

Zelda no Densetsu: Kamigami no Triforce
8,5 367
ocen
8,5 10 1 367
The Legend of Zelda: A Link to the Past
powrót do forum gry The Legend of Zelda: A Link to the Past

SNES

ocenił(a) grę na 10

Mam oryginał SNESa, na SNESa a nie na Wii! ludzie, nie wypisujcie głupot, najpierw dowiedzcie sie na jaką platformę jest jakaś gra

KiKfilmOWIEC

A ty dowiedz się że w Bazie filmwebu nie da się dodać SNESa jak i wielu innych platform

ocenił(a) grę na 10
KiKfilmOWIEC

Przeciez ta gra wyszła na Wii w edycji kolekcjonerskiej.

ocenił(a) grę na 9
Thief_

Ciekawy jestem jak się gra w tą grę na Wii :P Pewnie trzeba mieć przystawkę do jogi żeby móc poruszać postacią a zwykły atak to machnięcie wii kontrolerem. Jeśli tak nie jest i sterowanie odbywa się za pomocą tylko przycisków to wydanie tego świetnego tytułu na tą fajną platformę jest bezsensu. Sam pomysł odświeżenia Zeldy bardzo mi się podoba ale nie na Wii.

dVinci

Pod koniec roku wyjdzie wersja na 3DSa.

ocenił(a) grę na 9
homilka

Muszą jakoś zachęcić ludzi do kupowania tej porażki, mówię o 3DS ;)

ocenił(a) grę na 7
dVinci

Porażka to jest PSP + PSP Vita. Nintendo 3DS to grywalność w czystej postaci, znakomity kontynuator poprzedniej wersji Nintendo Dual Screen. Fanboj PSP?

ocenił(a) grę na 9
Dzida_86

Nie za bardzo :) Może 3DS to grywalność ale nie chodzi absolutnie co jest lepsze a co się lepiej sprzedaje a w tej materii wspomniany produkt dołuje i to cholernie mocno.

ocenił(a) grę na 7
dVinci

Ale wytłumacz mi czym dołuje? Bo jeśli chodzi o sprzedaż to aktualnie jest zdecydowanym liderem rynku kieszonsolek i bije na łeb na szyję PSP, Vitę i PS3 razem wzięte.

ocenił(a) grę na 10
KiKfilmOWIEC

Najlepsza gra lat 90, mam oryginał na snes'a.

lazurwise

Ej, tak z czystej ciekawości, czy wersja Snes'owska, jest identyczna z wersją, którą wydali na gameboya advance? Zarówno pytam o grafikę, jak i same rozwiązania fabularne/ mechanikę gry?

Mathiej

Dodali kilku nowych bossów i dungeon, gdzie walczysz z Mrocznymi Linkami.

KiKfilmOWIEC

A wiesz co to jest Wii Virtual Console ? Nie ? To proszę masz tu do poczytania.
http://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_Console
http://en.wikipedia.org/wiki/Legend_of_Zelda:_A_Link_to_the_Past
Gdyby nie Wii ta gra nigdy by nie trafiła do bazy filmwebu.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Nie bój się, wiem co to jest Virtual Console.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones