PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two
batesmotel27

podejrzewam że na końcu albo ktoś ważny dla clem zginie lub pojawi się może nawet clem zginie zobaczymy

ziomek999

A mi się wydaje, że Clem jednak będzie żyła, trochę głupio by to było gdyby w każdym sezonie gry TWD ginął główny bohater, tak że każdy by już mniej więcej wiedział jak będzie wyglądać końcówka. Clementine jest dość ważną postacią, żeby Telltale Games tak po prostu ją uśmiercili (podobnie jak Rick w serialu Żywe Trupy, którego nie oglądam, ale czytam coś o nim w necie). Jeśli twórcy będą robić następne sezony (a sądzę, że będą) to ona pewnie też w nich będzie, ale jeśli ma Clem zginąć to dopiero w innym sezonie, a nie w tym.

aneciora11

Jezu bardzo bym chciał żeby Clem cały czas żyła, nie chcę żeby stało się z nią to samo co stało się z Lee w sezonie 1 lub coś gorszego, już wtedy końcówka 1 sezonu była dla mnie ostra a teraz Clementine? Ja i tak myślę że ona przeżyje do końca tego sezonu :)

Krycha007

Ale niby czym mają nas zaskoczyć? Stawiam jednak śmierć lub odnaleźmienie rodzicow

batesmotel27

Jak odnalezienie rodziców jak stali się zombiakami? przecież ona ich rozpoznaje jak wychodzi z Lee z tego hotelu pod koniec 5 odcinka 1 sezonu.

Chociaż ja wiem? nie wiem czy ta opcja jest "standardowa" bez względu na wybory, lecz chodzi mi o Kennyego. Jak zszedł to Bena w tej alejce w 5 odcinku 1 sezonu to nie miał szans na przeżycie. Jestem ciekaw jak stamtąd uciekł jak z dwóch stron były zombiaki.

Zaskoczeniem było by jakby Lee przeżył, co by na pewno wszyscy chcieli :)

lukan246

Kenny mógł też przepaść w szpitalu, a ucieczka stamtąd była teoretycznie łatwiejsza.

batesmotel27

ja uważam, że clem na pewno przeżyje i będzie kolejny sezon TWD, Telltale Games za dużą kasę na tym trzepie, żeby zakończyć na 2 sezonie :]

batesmotel27

Myślę, że gdyby twórcy wiedzieli o sukcesie 1 sezonu to Lee byłby żywy. Za dużo kasy mają by od tak zabić główną bohaterkę i kończyć opowieść na 2 sezonie.

OrkSzwajcarskiBaron

22 lipca 4 odcinek pozdrawiam

batesmotel27

nie chce nic mówić ale podobno w finale Clam ma zostać..Uwaga! zgwałcona przez Lucka ! ogólnie rzecz biorąc to ma być rzeznia wszystkich bohaterów z 2 sezonu a co z Clem będzie dalej niewiadomo : / może będzie lezała szokowana gdzieś i tak to się skończy ? : (

mateuszz27

A skąd ty takie bzdury wytrzasnąłeś??? naprawdę ludzie to mają wyobraźnie ;P

aneciora11

no to się zdziwisz :]...odezwe się do Ciebie po finale :))

mateuszz27

Trzymam cię za słowo, zobaczymy kto będzie miał racje ( dodając skromnie domyślam się, że to będę ja :)

ocenił(a) grę na 8
aneciora11

oczywiście, że to będziesz ty :))

cluke

taaak :))) luck odkryje swoje prawdziwe oblicze....clemantme będzie z nim walnczył...

ocenił(a) grę na 8
mateuszz27

nie wciśniesz nikomu tego kitu, a trzeba być naprawdę głupim, żeby w to uwierzyć więc no, nie marnuj czasu :)

cluke

oczywiście kenny i resztaa zginie...Clem skończy ten sezon zgwałcona gdzieś taaam leżąc przy zgonie Lucka :)

mateuszz27

Bardzo "ciekawe" wątki, ale jakże wspaniale zmyślone :P

aneciora11

to szczera prawda , zobaczysz :))

ocenił(a) grę na 8
mateuszz27

pisz dalej, naprawdę poprawiasz humor :D

mateuszz27

A co jeszcze będzie na końcu, bo mnie to baaaardzo ciekawi :P

ocenił(a) grę na 6
aneciora11

Heh, a ja w to wierzę, od początku mam wrażenie, że Luke patrzy na nią jak na partnerkę, nie jak na dziecko.

ocenił(a) grę na 8
litwosxd

W ograniczeniach 5 epizodu jest "Sexual Themes", zaczynam się bać....

ocenił(a) grę na 6
cluke

Nie no, ja byłbym zadowolony z takiego obrotu sytuacji, i tak zawsze wolałem Kenniego. A gwałt lub próba gwałtu byłaby bardzo mocnym zakończeniem sezonu. W ogóle liczę, że Clem zginie i w trzecim sezonie będę mógł chodzić Kennym, moja ulubiona postać, a skoro przeżył już tak długo to czemu nie uczynić go bohaterem na dłużej. No i jak fajnie wyglądałby z poharataną twarzą.

litwosxd

Kenny jest fajną ale specyficzną postacią. Raczej dziwnie by było jakbyś mógł zrobić z Kennego spokojnego kolesia w 3 sezonie.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

NIGDY W ŻYCIU! Nie ma opcji, żeby zabili Clem. Tak jak wcześniej gdzieś pisałam, ona zawsze była główną bohaterką. Cała gra jest o niej. Jak mają zrobić z Kenny'ego postać, którą kierujemy, to niech zrobią sobie na to DLC.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Ej z resztą nie rozpędzajmy się za szybko, nie wiadomo czy Ken w ogóle przeżyje :))

cluke

Przeżył w alejce pełnej zombie to i przeżyje z 3 strzały w głowę. Kenny jest niezniszczalny i tyle.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Pożyjemy, zobaczymy.

ocenił(a) grę na 6
cluke

Wiem, że jest charakterystyczny itp., ale po prostu bardzo go lubię, dałbym zabić każdego bohatera z drugiego sezonu byle tylko Kenny przeżył. Przez cały czas bardzo się o niego martwię i gdyby był bohaterem to przynajmniej wiedziałbym, że dopiero pod koniec sezonu mogę spodziewać się jego śmierci.

litwosxd

Mam takie same odczucia :) choć nie chciałabym, żeby kenny był główną postacią.

litwosxd

Też go lubię ale na głównego bohatera się nie nadaje.

ocenił(a) grę na 6
OrkSzwajcarskiBaron

No wiem, że raczej nie ma szans żeby się na to zdecydowali, to po prostu moje marzenie.

cluke

Nie straszcie mnie tą próbą gwałtu na Clem, bo jak tak będzie to jadę do TellTale Games i robię im niezłą awanturę :PPPPP

A tak na poważnie to nie mogę się doczekać tego zwiastuna chociaż znając życie pewnie nie pokażą za dużo, bo mogą być ogromne w nim spoilery.

ocenił(a) grę na 8
aneciora11

Ej no mam nadzieję, że nie będzie żadnego gwałtu ://

Ja odliczam każdą minutę :D

mateuszz27

Przez Lucka? z m jak miłość?

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

dobre :D

ocenił(a) grę na 9
mateuszz27

Według mnie pod koniec 5 epizodu przeżyje tylko clementine, co do twojej teorii uważam że ludzie z Telltale musieliby być na kwasie czy coś żeby dać scenke gwałtu na chyba 13 letniej dziewczynce przez lucka on prędzej chciał przelecieć Jane :) no ale kto wie zobaczymy co się stanie :D

DAROO13

11 letniej - tak dla uściśnienia :)

ocenił(a) grę na 10
DAROO13

"on prędzej chciał przelecieć Jane :)" i pewnie to właśnie robił w 4 odcinku w tym sklepiku z pamiątkami x)

ocenił(a) grę na 9
portugas123

No w sumie racja :)

ocenił(a) grę na 7
batesmotel27

Clementine na pewno nie zginie. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Patrząc na TWD z perspektywy czasu, mogę śmiało powiedzieć że sezon pierwszy miał na celu ukształtowanie jej charakteru jako ocalonego. Relacja z Lee dążyła do tego, aby znieść w Clem dziecięce granice które uniemożliwiłyby jej podejmowanie trudny a często wręcz dramatycznych decyzji. Po sezonie drugim widzimy, że dziewczyna jest w stanie zrobić to do czego inni nie są zdolni. Telltale od samego początku dążyło do zrobienia z niej głównej postaci. Można powiedzieć, że gra jest niejako kroniką jej życia.

tomb2525

Jeśli zwrócić uwagę na to, że Kirkman mówi to samo o komiksie (że jest kroniką życia Ricka Grimesa, który nie zginie na pewno), można być właściwie pewnym, że Clementine nie zginie. Poza tym, niby dlaczegp TTG mieliby stosować ten sam manewr 2 razy z rzędu? Bardziej spodziewałbym się, że koniec końców Clem zostanie sama z dzieckiem i ew. z Kennym i/lub Christą.

ocenił(a) grę na 7
Evangarden

Moim zdaniem pewnym jest, iż na koniec sezonu twórcy zaserwują nam wybór pomiędzy Kennym a Lukiem. Te dwie osoby stanowią ważny element w życiu Clem, niemniej nie mogą one ze sobą współistnieć. Od samego początku pojawiają się pomiędzy nimi spięcia, które prowadzą do jednego, tragicznego w skutkach końca. Jest duże prawdopodobieństwo, iż na wzór Carley oraz Douga z S01E01 będziemy musieli zdecydować kto przeżyje a kto nie.

Wracając jeszcze do Clementine, Telltale zrobiło ogrom by wypromować ją jako bohaterkę pierwszoplanową. Sezon pierwszy tak naprawdę był niczym innym jak wprowadzeniem jej do apokalipsy na skutek zniesienia dziecięcych barier które uniemożliwiałyby jej przeżycie. Lee robił wszytko by jak najlepiej przystosować ją do panujących warunków.

tomb2525

Clementine i w pierwszym sezonie była postacią pierwszoplanową, tyle tylko, że niegrywalną.

tomb2525

tak, ale kogokolwiek nie wybierze to tak czy siak zginie prędzej czy później. tak jest zawsze. wybierasz spośród dwóch osób, to ta ocalała ginie w kolejnym epizodzie albo jeszcze nawet w tym samym.

ocenił(a) grę na 8
batesmotel27

Kto chcę filmiki ze spoilerami niech podaje e-maile!

cluke

Chodzi o filmiki Spoiler Z Sarach i Rebecą Spoiler

OrkSzwajcarskiBaron

W ogóle z tymi przeciekami to już jest niezła wtopa, ja będę starała się ich jakoś unikać, ale ciężko będzie, jako że dopiero będę grała w sobotę (na razie u siostry jestem). Ale do rzeczy, z tych komentarzy jedynie wywnioskowałam, że ma być to długi epizod (około 2 i pół godziny) więc jeśli to będzie prawda to już jestem usatysfakcjonowana. Cóż jedyne spojlery dotyczące najbliższego epizodu czytałam jakoś w czerwcu (a nie były jakieś mocne), a teraz w necie krążą takie, które zdradzają już ewidentnie wszystko (kto zginie, jak się skończy, kogo spotkamy itp)

aneciora11

po co szukasz takich przecieków? nie lepiej, żeby wszystko było zaskoczeniem podczas gry? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones