PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 992
oceny
8,4 10 1 8992
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

świetna gra

ocenił(a) grę na 9

polecam. Jeśli lubicie gry w tym stylu z czystym sumieniem polecam również walking dead season one - grę. Wyszło już 5 części.

Najbardziej urzekające są opisy postaci :)

ocenił(a) grę na 7
hobbest

Ja polecam zaczekać i zabrać się za grę, gdy już wyjdą wszystkie części. Inaczej może być tak - skończycie pierwszy epizod i będziecie czekać, czekać, czekać, aż diabli będą was brali.

To miałoby sens, gdyby części TWAU wychodziły REGULARNIE, co miesiąc, tymczasem Telltale Games trzyma dwie sroki za ogon i się nie wyrabia.

ocenił(a) grę na 7
Piramidoglowy

No i doopa. Kolejny epizod Wilka w 2014.

ocenił(a) grę na 8
Piramidoglowy

Dwie sroki? Po ich ostatnich zapowiedziach to chyba już cztery sroki. :D

hobbest

Gra bardzo średnia, do The Walking Dead nawet się nie umywa.

ocenił(a) grę na 10
Grochu89

Bo jest strasznie przewidywalna. Przeciętna fabuła rodem z filmów detektywistycznych. Sam pomysł "bajkowy" nijak nie daje nawet klimatu inności. Niczym nie zaskakuje, poza wstępem praktycznie przez cały 1 epizod ziewałem, aż mnie szczęka rozbolała. Miejmy nadzieję, że się jeszcze rozkręci.

ocenił(a) grę na 10
intervigilium

Aha, po 1 epie już oceniasz całość... i nawiasem mówiąć TWD też było przewidywalne. (mimo to świetne).

Grochu89

Jeśli nie zauważyłeś, to teraz wszyscy po 1 epizodzie oceniają całość ^^ W produkcjach od Telltale już tak niestety jest, że 1 epizod jest najlepszy, bo to coś nowego, a kolejne już tylko ciągną na ile się uda.

ocenił(a) grę na 10
intervigilium

Akurat w TWD 1 ep był najsłabszy. Jeśli tu będzie podobnie, to już nie mogę się doczekać. A co do ocen wszystkich, nie obrażając nikogo, jeśli wszyscy zaczną pić swój mocz, to nie znaczy, że i ja muszę. Warto zachować więc odrobinę powściągliwości. A bardziej oryginalnej gry od TWAU nie widziałem. Może po prostu nie podszedł Ci klimat kryminału, no cóż. Nie zgodzę się natomiast, że jest przewidywalna i z przeciętną fabuła. Postacie są kolorowe, uniwersum nietypowe a tylko tyle można póki co ocenić, choć mnie intryga bardzo ciekawi.

Grochu89

Zależy od gustu, mnie się podobał najbardziej 1 epizod The Walking Dead, a z każdym następnym było nudniej. Jak na ten czas w drugi sezon tchnęli trochę ducha, oby nie tylko na początku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones