PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 992
oceny
8,4 10 1 8992
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

Bajka to nie bajka..

ocenił(a) grę na 10

Polecam zagrać posiadacza konsoli xbox 360 ,gra jest darmowa .Odpaliłem niby na chwile i ...
The Wolf Among Us przenosi nas do podejrzanych dzielnic Nowego Jorku zamieszkałych przez
znane wszystkim postacie z bajek. Kierujemy poczynaniami Wielkiego Złego Wilka - szeryfa
Fabletown który chroni baśniowe postacie przed nimi samym i zerwał z niechlubną przeszłością... a
ma na sumieniu między innymi pożarcie babci Czerwonego Kapturka oraz rozwalenie domów trzech
świnek - jedna z nich przesiaduje w jego mieszkaniu paląc jego papierosy i częstując się whisky
robiąc mu wyrzuty za zdmuchnięcie słomianej chatki. Drwal, który onegdaj uratował przed Wilkiem
Kapturka i jego babcię to pijak i dziwkarz, który w obskurnym barze przyznaje się, że tak na prawdę
wtedy chciał je okraść ale widząc niecne zamiary Wilka powstrzymał go licząc na nagrodę.
Spotykamy też Piękną i Bestie, którzy wygnani z baśniowego świata ledwo wiążą koniec z końcem,
ich związek przechodzi kryzys a Bestia pracuje na kilka zmian żeby zapewnić im jak najlepszy byt.
W Fabletown dochodzi do morderstwa, Bigby Wolf (bo takie imię przybrał nasz bohater) ma za
zadanie schwytać złoczyńcę zanim dojdzie do następnych tragedii - pomaga mu w tym piękna
Królewna Śnieżka, zielona małpa ze skrzydłami lubiąca sobie wypić oraz Magiczne Zwierciadło do
którego trzeba mówić wierszem...

Jak wiać klimat jest dość specyficzny a gra różni się od The Walking Dead bardziej niż mogłoby się
wydawać - jeśli TWD to gra drogi, przygodowy thriller to TWAU jest kryminałem noir. Ciemne uliczki,
podejrzane typy nieskłonne do współpracy, którzy najchętniej widzieliby Wilka w trumnie, szukanie i
próby powiązania brakujących elementów układanki i póki co brak świadomości z czym lub kim tak
na prawdę mamy do czynienia.Polecam gra trzyma w napięciu ..

ocenił(a) grę na 9
cureman

też ściągnąłem za darmo. i wciągnęło mnie tak, że przeszedłem w 3 godziny. Co jak co ale na sprzedaży to oni się znają. Za następne odcinki trzeba będzie słono zapłacić ale wciąga strasznie.

ocenił(a) grę na 10
fightClub

Wczoraj była promocja za 5 odcinków 34 zł .

ocenił(a) grę na 9
cureman

ha ha. Jasne. 34 zł to za przepustkę sezonową, która zapewnia jak to napisali ,,najniższą możliwą cenę" dla pozostałych odcinków. Po za tym, myślę, że szybko się nie doczekamy wszystkich.

ocenił(a) grę na 10
fightClub

Kupując przepustkę sezonowa masz wszystkie odcinki gratis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones