PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 992
oceny
8,4 10 1 8992
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

Pytanie techniczne. Chciałam zapytać, czy ktoś z Was wie jak konkretnie wygląda zapis w tej grze? Bo u mnie za każdym
razem jest tak, jakbym nic jeszcze nie zrobiła. Uzupełnia się księga baśni, ale wszystkie zapisy pozostają czyste. W TWD
można wyjść w dowolnym momencie i zapisuje się na ostatnim "punkcie", a tutaj, jeśli się wyjdzie w połowie to nic nie
zostaje utrwalone. Mam jakąś chybioną wersję czy tak już jest?

ocenił(a) grę na 9
MsPretensja

Ja gram na ps3 i nie mam problemów. Wychodzę kiedy chce i zawsze jak wchodzę w PLAY mam opcję CONTINUE.

MsPretensja

Nie wiem, czy w tym przypadku o to chodzi, ale jest taki problem z zapisami. Niestety jest to przeważnie spowodowane tym, że w nazwie użytkownika komputera są jakieś znaki typu "ą, ę" itd. Trzeba to zmienić, bo inaczej gra się po prostu nie zapisze.

divi93

NAPRAWDĘ? o.O Aż sprawdzę xD

MsPretensja

U mnie jest tylko moje imię, które polskich liter nie zawiera. :/

MsPretensja

Włącz sobie synchronizację STEAM, sejwy będą wtedy na serwerze, chyba że grasz na platformie Torrent ;)

ocenił(a) grę na 7
MsPretensja

Fakt, przygodówki z telltale mają jakieś problemy z ogarnianiem zapisów. Ja zrobiłem to w ten sposób.... że po prostu nie wyłączałem gry.

Popróbuj może pokopiować pliki zapisu z moich dokumentów w inne miejsca. Patrzyłem w google i sporo osób ma z tym problem, różne rozwiązania pomagały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones