PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688673}
8,4 8 992
oceny
8,4 10 1 8992
The Wolf Among Us
powrót do forum gry The Wolf Among Us

......za kolejną po 'The Walking Dead' genialną grę. Co prawda to dopiero pierwszy epizod, ale za niesamowity klimat (bardzo podoba mi się Nowy Jork w takim wydaniu), ciekawe postacie i naturalnie nieustanną możliwość wyboru już teraz daję 9 ;] pewne jest to, że na tej serii się nie zawiodę. Na pewno 'The Wolf Among Us' spodoba się miłośnikom 'Fables', ja natomiast czuję, że gra przypadnie mi do gustu jeszcze bardziej niż komiks. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków ;D


--------SPOILER--------

Szczerze mówiąc końcówka mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że Śnieżka zginie na samym początku :o w pierwszej chwili pomyślałam, że Bigby znajdzie tam martwą Piękną ;p szkoda też, że Faith nie zagości w tej opowieści na dłużej, miała potencjał aby być dość intrygującą postacią ;]

ocenił(a) grę na 9
ewa1292

Szkoda, że nie zagram! Popraw mnie, jeśli się mylę, ale ta gra ma chyba jeszcze ostrzejsze wymagania niż TWD? Trupy działały mi przynajmniej na najniższej grafice (która nie była brzydka ze względu na komiksową specyfikę), ale na The Wolf Among Us chyba sobie trochę poczekam.

ocenił(a) grę na 8
GF1115

Wiesz, dokładnie Ci tego nie określę, poczytaj sobie o wymaganiach obydwu gier na necie (np. według serwisu GryOnline wymagania TWD- Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7 a TWAU- Core 2 Duo 3 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP(SP3)/7/8 ).

Nie ma tu ogólnie jakiegoś ogromnego postępu pod względem grafiki w porównaniu to TWD, więc chyba udałoby Ci się gierkę odpalić, ale nie znam się na tym od technicznej strony, więc ciężko mi powiedzieć coś konkretnego ;p

użytkownik usunięty
GF1115

O ile w TWD doświadczałem nagłego frame-dropu, to Wilk działa mi jak złoto. Nie ma też żadnych ścięć między cut-scenkami, co w TWD czasami doprowadzało mnie do szału. Więc raczej o optymalizację się tu trzeba martwić, nie o wymagania - a ta w TWAU zdaje się być dobra.

ocenił(a) grę na 8
ewa1292

Gdyby tylko było w tej grze więcej z klasycznej przygodówki. Byłoby 10/10. Niestety, formuła 'interaktywnego filmu' kradnie jeden punkt. A szkoda.

ewa1292

A tu moje wrażenia. teraz tylko czekać na kolejną część! :D
http://oldweek.eu/telltale-games-zachwyca-po-raz-kolejny-recenzja-wolf-us-faith/

Joorg

W zasadzie to tylko przescrollowałem stronkę, ale znalazłem błąd stylistyczny :P Drugie zdanie pod screenem z baru :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones