Takie głównie ta gra ma opinie. Jedni ją jadą niesamowicie, w większości przypadków ludzie, którzy nigdy w tę grę nie zagrali, albo nie dłużej niż 10 minut. Inni mają do niej niesamowity sentyment, uważają, za jedną z najlepszych gier jakie w życiu zagrali i nie żałują tego.
Ja osobiście zaliczam się do tych...
Hm... Chciałem napisać to na Gry Online ale nie mogłem, muszę to wylać z siebie tutaj. Wku**iają mnie idioci, dosłownie idioci którzy oceniają grę po grafice. Nie mówię tego jako fan, nie porywa mnie teraz to MMO, znam takich co powiedzą że to najlepsza gra tego gatunku, a w World of Warcraft nie zagrają bo nie...