PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612835}

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
7,1 441
ocen
7,1 10 1 441
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Nikt nie założył tematu? Jak się gra podoba czy są z nią jakieś problemy?

ocenił(a) grę na 9
danielpiw23

Bardzo dobra gierka!!! Trochę przykrótka :(

kristof77

ja jej nie przeszdłem. w pewnej misji mi chyba jakiś błąd wyskakuje i nie mogę jej ukończyć..

danielpiw23

Dzień Dobry państwu­ :> W sumie każdy­ kto przysiada do­ tej gry powinien­ sobie zdawać sprawę­ z czym to się­ je. Jest to­ realistyczny­ shooter, gdzie w­ każdej misji nie­ regeneruje się nam­ zdrowie więc jest­ nieciekawie. Na­ normalu nie­ ukończyłem gry. W­ przed ostatniej­ misji dostawałem­ kulą w łeb c#$j wi­ skąd. Nie mogłem­ zlokalizować­ strzelca i je@#$łem­ ta grę w piździec.­ Jak zginiemy cała­ misja od początku­ :// Na Boga w­ takiej grze aż­ prosi się o­ QuickSave'a. Ile­ się nakląłem jak­ musiałem powtarzać­ pewne sekwencje po­ kilka razy. Wk@#$ić­ się można i to­ ostro! Podobało­ mi się, że jednym­ góra trzema­ strzałami kładło­ się przeciwnika.­ Tylko ten brak­ regeneracji­ zdrowia... no ale­ to taki typ gry -­ pikawa na maksa i­ czaj się tak aby­ nie dostać­ najlepiej ani razu­ :> Fajnie się grało­ do momentu jak nie­ mogłem gry przejść­ hehe Położenie­ niektórych­ żołnierzy się­ zmieniało. Reszta­ ciągle w tym samym­ miejscu. Za trudna­ ale tak skośnie bo­ powinienem móc­ określić położenie­ przeciwnika.. hmm­ może o czymś nie­ wiedziałem w sumie­ korzystałem z mapy­ ale jakoś mi nie­ pomagała. Może­ zrobię drugie­ podejście w...­ Future Soldier :>

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Jest to typowa gra taktyczna coś podobnego do seri swat (sam grałem tylko w 4 odsłone) tylko, że tutaj wspieramy wojsko a nie lokalną policje.
Co do plusów to realizm gry jeden dobry strzał i po nas, tak samo z przeciwnikami, trzeba się skradać obserwować z lotu ptaka chodzić po cichu i najlepiej nie poruszać się w trybie biegu.
Minusy i powiem odrazu, że było ich więcej. Tragiczny sposób wybierania jednostki i dawanie im rozkazów naprawde zbyt wiele czasu to zajmuje tymbardziej na froncie. Jeden z rozkazów osłaniaj no kur... jak sama nazwa mówi osłaniasz nie strzelasz na ślepo i tracisz amunicje jak żółtodziób. AI Twoich kompanów to też jest wielka porażka typek dostaje strzala do niego koleś to nie potrafi się położyć to jest chyba logiczne, rozkaz był ale narazie utrzymuje pozycje stoi w miejscu to nie bedzie stać jak kołek i obrywać a nie odda strzału. Inna losowa sytuacja rozkaz dla kompana na użycie zeusa i zlikwidowanie helikoptera. Mnie to zajmowało max 4 sekundy, zmiana broni, pozycja, szukanie ciepła celu i strzał, a koleś wychodzi szuka celu wyciąga bron i rozpoczyna namierzanie gdy obiekt jest nad jego głową co za idiotyzm. Najwięcej żalu właśnie mam do sztucznej inteligencji kompanów. Nawkur..ialem się za nich, okropnę męki przechodziłem.
Można by powiedzieć, że twórcom chodziło o sztyczne utrudnienie zabawy, przykro mi nie tędy droga przynajmniej dla mnie. Kiedyś gry były trudne bo trzeba było myśleć nawet w głupich platformówkach a nie robiły z Ciebie idiote i kompletnego wała.

ocenił(a) grę na 9
danielpiw23

Mi tylko doskwiera kiepskie AI kompanów, podobnie jak w pierwszej części łatwo się gubią, gdy się ich w tyle zostawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones