PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611850}
7,0 576
ocen
7,0 10 1 576
Tom Clancy's H.A.W.X.
powrót do forum gry Tom Clancy's H.A.W.X.
ocenił(a) grę na 8
ziomal0906

A możesz powiedzieć coś więcej?

Shiharu

ja mam na kompie i zajebiście mi się ta gra podoba

ocenił(a) grę na 8
Kinomaniak1235

Mnie również dobrze się grało

Shiharu

W wersji na PC nie mogę przejść nawet jednego poziomu z powodu sterowania. Da się grać tylko na konsolach lub padach (tak słyszałem od znajomego) a tych nie mam.
PS Z gier sygnowanych przez Toma Clancy'ego polecam serię Splinter Cell.

ocenił(a) grę na 8
ziomal0906

Tu akurat się zgodzę, bo gra jest (proszę maniaków o nie zrównanie mnie z ziemią) symulatorem, przeznaczonym właśnie na konsole. Sam grałem na PC jednakże na Joysticku do XBoxa 360. Mimo wszystko stawianie 1 ze względu na nieudane sterowanie w porcie jest głupstwem.

ocenił(a) grę na 9
ziomal0906

Ja gram do dziś w tą grę od jej wydania na PC właśnie ale na normalnym joysticku do "samolotówek" i ta gra ma sens.
Jak na arkadówkę jest bardzo dobra. Ciekawa fabuła, ale misje może zbyt monotonne.
Ciekawe lokacje i przyjemna grafika. Za to multi daje mnóstwo radości jak się umie trochę latać.
Solidne 8 się należy moim zdaniem.

ocenił(a) grę na 8
ziomal0906

Czego się spodziewałeś? Przecież do samolotówek grasz albo na padzie, albo wcale! Każdy gracz powinien mieć swojego pada do tego typu gier.

ocenił(a) grę na 8
Viollipop

właśnie ją skończyłem i to na PC. Grało się zajebiście mycha plus klawiatura więc przestańcie wypisywać bzdury

ocenił(a) grę na 8
Mikel82

No dokładnie

ocenił(a) grę na 9
ziomal0906

hahahahahahahhahahahahahahaha!!! sterować się nie da? żal. ja jak pierwszy raz sterowałem samolotem to mi poszło mega dobrze. zrobiłem misję w 3,5 minuty. wyjaśnienie? 1.jestem miszczem koksem. 2. grałem w heroes of the pacific( patrz na filmwebie)

ziomal0906

To dziwne co piszesz. Nie miałem żadnego problemu ze sterowaniem klawiaturą i z przejściem wszystkich poziomów. Nie ma żadnych takich utrudnień. Sterowanie klawiaturą i myszką sprawdza się tu w 100%

ziomal0906

Skończyłam kampanię na poziomie Elite grając na klawiaturze. Gra nie jest trudna i spokojnie można ją przejść bez pada.

ocenił(a) grę na 8
Kosaciec

Tak jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones