PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612838}
7,1 852
oceny
7,1 10 1 852
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
powrót do forum gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Prosze nie hejtować mimo , że jestem fanem Call of duty to potrafię docenić taką grę po prostu momentami działała mi na nerwy np. o ile się nie mylę to pod koniec drugiej misji np. gdy dostałem a moji uciekli . Ale poza tym miała fajną fabułę misje były fajne ale więcej niż na 7 luub 8 nie zasługuje jest dobra a wręcz świetna ale 9 , 10 Nie mogę dać . Zato jedna informacja mojim zdaniem Battlefield 4 jest sto lat za murzynami przy tej grze ( Powud : mało misji ) Gre mam bo była za darmo Oczywiście jak się ma XBLG ( XBOX LIVE GOLD ) pobrałem i grałem proste i oczywiste . W sumie to nawet dam 8 :D

ocenił(a) grę na 8
snajper12331

Mam tylko dwa poważne zastrzeżenia do tej gry: Koledzy z drużyny nie podnoszą a szkoda po powinni a 2 zastrzeżenie to brak dowolnego zapisu check pointy są dobrze rozmieszczone ale przydałby się samodzielne zapisywanie ale pewnie o to chodziło twórcom aby od zapisu do zapisu przechodzić ostrożnie i z głową...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones