PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609641}

Uncharted: Fortuna Drake'a

Uncharted: Drake's Fortune
7,8 11 584
oceny
7,8 10 1 11584
Uncharted: Fortuna Drake'a
powrót do forum gry Uncharted: Fortuna Drake'a

U mnie styczność z Uncharted wypadała w dość dziwny sposób.
Pierwszy raz za pośrednictwem Vity w Złotą Otchłan - i była to bardzo dobra cz. Naprawdę miała mega klimacik.
Następnie na PS3 Uncharted 2 - ale jej dam jeszcze szansę więc zobaczymy jak tym razem ją odbiorę,
I ostatecznie Uncharted 4 - mega mega mega.
Teraz zakupiłem sobie trylogię i zaczynam nadrabiać braki po kolei.

Cz.1 była naprawdę mega dobra. Odpowiednio dawkowane miejscówki , strzelanie i zwiedzanie.
Fabuła również dobra, tylko zaczęła siadać gdy pojawiły się te gollumy podziemne.
Trochę nie pasuje to do serii Uncharted, myślałem że cała seria trzyma się bardziej realistycznie niż fantastycznie , wszak Złota Otchłan i U4 były pseudo realistyczne bez takich udziwnień.
Te gollumy trochę to popsuły a jeszcze jak okazało się iż są to Hiszpanie, no to już wgl dziwne. Co oni, przeżyli setki lat ? Ok mogli się zmienić pod wpływem tych oparów w jakiś oszołomów neandertali, ale długowieczność? Kiepsko :/

Nie mniej bawiłem się mega dobrze. Fajne miejscówki, klimat bardzo dobry, Uboot genialny.

ocenił(a) grę na 7
settokaiba

Zgadzam się też ograłem Złotą Otchłań na vicie, bardzo mi się spodobała choć jednak nieco jej brakuje do takiego np. "Oszustwa Drakea"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones