PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609641}

Uncharted: Fortuna Drake'a

Uncharted: Drake's Fortune
7,8 11 583
oceny
7,8 10 1 11583
Uncharted: Fortuna Drake'a
powrót do forum gry Uncharted: Fortuna Drake'a

Moja opinia

ocenił(a) grę na 7

Co najwyżej dobrze zrobiony, wkurzający jak cholera TPS. Bardzo powtarzalny i irytujący.
Przeciwnicy CO CHWILA spawnują się za plecami, jest ich po prostu za dużo, w niektórych
miejscach level Desing niszczy głupotą (bardzo niewidoczne platformy, wejdź na pilar przy prostej
drodze skocz na krawędź i wspinaj się dalej (było by ok, gdyby krawędź BYŁA WIDOCZNA! pilar
wygląda jak dekoracja) Nathan zamiast wskoczyć ma murek i przejść po nim, woli skakać po
krawędziach zawieszonych pół metra pod nim. ), WSZYSTKO co zrobiono w tej grze można
zobaczyć w innych grach i jest to zrobione LEPIEJ!

5/10

ocenił(a) grę na 5
Betarius

dokładnie, mi podobała się 2 część a 1 i 3 były takie sobie, nie wiem czym się ludzie zachwycają, są dobre ale bez przesady ...

ocenił(a) grę na 6
Betarius

Pod koniec gry jeden etap jest najbardziej w.urwiającą misją,przez tak tragiczne pare minut traci cała gra

ocenił(a) grę na 10
Betarius

chyba graliśmy w dwie różne gry...

ocenił(a) grę na 10
Czesiaruda

Chłopaki wy grać nie umiecie. Ja tą grę skończyłem na hardzie za pierwszym razem. Parę razy można zginąć ale żeby była trudna to przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones