PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715189}
663
chce zagrać
Undertale
powrót do forum gry Undertale

co w tej grze jest takiego szczególnego(poza niezłym humorem, chociaż on szybko się nudzi)

ocenił(a) grę na 10
nikike

Postacie, to, że większość wyborów ma rzeczywisty wpływ na przebieg gry (ba! To czy zagrasz w grę po przejściu gry innym sposobem ma przebieg na wydarzenia w grze!), fabuła, muzyka, no i nie można zapomnieć o genocide run, który u części graczy, którzy przeszli grę na pacyfiście, wzbudza na tyle duże emocje, że nie przechodzą nigdy genocide woląc obejrzeć jego przejście na yt!

ocenił(a) grę na 5
Ozzer

Może jak spróbuję genocide run to zrozumiem fenomen xD

ocenił(a) grę na 10
nikike

Ważne jest to, aby przejść genocide po przejściu pacyfista! ^^

nikike

Ktoś tu nie grał w Mother :D

ocenił(a) grę na 5
Nethvoy

yup

użytkownik usunięty
Ozzer

Ja jestem jednym z tych pacyfistycznych graczy ;P
Po prostu po przejściu Pacifist Run i pokochaniu wszystkich postaci nie mogłabym zabić którejkolwiek z nich i móc potem patrzeć w lustro ;^;
[TUTAJ SPOJLERY]
Zwłaszcza, że po takiej akcji trzeba oddać duszę Charze, potem każdy kolejny Pacifist to Soulless Pacifist i na końcu ona przejmuje twoje ciało i perfidnie pokazuje jak zamordowała twoich przyjaciół tak jak ty zamordowałeś ich we wsześniejszej turze.
Ja nie mam nawet serca zresetować gry...

ocenił(a) grę na 10

Szczerze to ja nigdy nie skończyłam Geno D:
[spoiler]
Nie specjalnie mam ochotę komukolwiek oddawać duszę, więc zresetowałam prze końcem x3c

ocenił(a) grę na 9

ja zacząłem od genocide i tak mi się teraz nie chce pacyfista bo jest za nudno xp

Ozzer

A kiedy ta gra zaczyna być dobra? Bo ja od dwóch godzin naciskam jeden guzik w kółko, i słucham (czytam) wymuszonych żartów.

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

To chyba zależy od człowieka. Mi zajęło nieco dłużej niż te dwie godziny by się wciągnąć.
Gra nie jest długa, więc po prostu polecę przejście całości pacyfistą (~10h) i wtedy ocenić grę.

ocenił(a) grę na 10
nikike

Przemęcz się przez neutrala, potem skończ true pacifista. Ja nie mam już żadnych wątpliwości

nikike

najlępszą recenzję tej gry zrobił klocuch :D

ocenił(a) grę na 5
grobowa_polka

Nie chcę nawet patrzeć co to jest.

nikike

dziwna jesteś

ocenił(a) grę na 5
grobowa_polka

Nie jestem dziwna :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones