PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744223}
7,8 1 806
ocen
7,8 10 1 1806
Unravel
powrót do forum gry Unravel

6/10

ocenił(a) grę na 6

Gry oceniam głównie przez pryzmat grywalności - jeżeli stoi na przyzwoitym poziomie, jest zróżnicowana a sterowanie przystępne to przy takiej produkcji bawię się dobrze. 'Unravel' pod tym względem mocno kuleje. Niby to platformówka ale ograniczona to 'zahacz się i przeskocz', czasem 'utwórz mostek i przetocz przedmiot', bohater często reaguje na polecenia gracza wedle własnego uznania przez co proste czynności powtarzałem kilka razy. Fabuły jako takiej nie ma, poszukujemy wspomnień pewnej rodziny. Grafika ładna, muzyka natomiast wybija się ponad tę grę, czasem skłania do zadumy, innym razem popędza do działania.

W tę grę najprawdopodobniej trzeba się solidnie wczuć aby ją docenić i nie zważać na błędy i uproszczania. Ja jestem bardziej wymagającym graczem więc 'Unravel' przeszedłem i o nim zapomniałem.

ocenił(a) grę na 5
Tatusiek1986

Zgadzam się, gra pod względem grywalności jest po prostu słaba. Pod względem fabuły również i tu nie ma w co się wczuwać bo gra jest po prostu cienka. Jedyne co jest tutaj zrealizowane na bardzo wysokim poziomie to oprawa audio-video. Pozdrawiam wszystkich, którzy uważają, że gra "zmusza do myślenia i nie jest dla takich prostaków, którzy by tylko chcieli wybuchy!" bo z tego co widziałem i słyszałem niektórzy tworzą naprawdę ciekawe teorie na temat "prawdziwego i ukrytego sensu" tego dzieła. Rozumiem, że komuś ta gra mogła się podobać i jakoś wczuł się w tą historię, ale obecnie za często spotyka się podejście (przy grach niezależnych) typu: łał, fabuła była szczątkowa i taka trochę tajemnicza i nie do końca wyjaśniona,,,,, TO MUSI BYĆ JAKAŚ INTELIGENTNA HISTORIA Z GŁĘBOKIM PRZESŁANIEM!!!.

ocenił(a) grę na 6
conti01

podzielam opinię

ocenił(a) grę na 8
Tatusiek1986

Teraz taki styl w platformówkach jest modny od czasu Limbo z 2011 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones