PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 153
oceny
8,3 10 1 12153
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Ocaleni

ocenił(a) grę na 9

Ile udało wam się uratować postaci i kogo ? :)

ocenił(a) grę na 9
LaseQ

Wszystkich prócz Ashley (poszła za głosem jessici) i Josha ( zabity przez wendiego hannah)

ocenił(a) grę na 7
derylepl

Czy smierc Josha nie zalezy od tego, czy na poczatku gry beth nie pusci hanny?

ocenił(a) grę na 9
sc172

Nie wiem, ja ją puściłem xd

ocenił(a) grę na 9
sc172

PODOBNO zeby Josh przezyl trzeba zebrac wszystkie wskazowki czy cos takiego.

ocenił(a) grę na 9
Kierol

Nawet nie podobno, a na pewno. Trzeba zebrać znaczną większość wskazówek dot. bliźniaczek i w momencie, w którym Hannah złapie Josha ten rozpozna jej tatuaż, przez co ona go oszczędzi. Tylko, że uratowanie Josha jest tylko pozorne, bo i tak zamienia się w tego całego Wendigo.

ocenił(a) grę na 9
Kamloo

Ach... wiec o to chodzi. Myslalem ze mozna go uratowac w stu procentach.

ocenił(a) grę na 7
Kamloo

bzdury. trzeba tylko znaleźć dziennik hannah, jest po lewej od koła, gdzie są sam i mike.

ocenił(a) grę na 7
Kierol

aaa ok. Myślałam, że może da się go uratować, jeśli Beth nie decyduje się na puszczenie Hanna (wydawało mi się, że wtedy na tarczy duchów nie pokaże się "zdrada", kiedy rozmawia się z Hanną, a to wpłynie na ewentualne zabójstwo Josha). THNX

ocenił(a) grę na 10
sc172

przecież to Josh ruszał tym trójkątem XD a zdrada odnosiła się do zdrady przyjaźni - żart, w skutek którego bliźniaczki zginęły. Josh obwiniał za to ekipę, co jest chyba oczywiste. poza tym równie dobrze można wybrać wtedy do "rozmowy" Beth. pozdro!

beszamela

Dokładnie..

Nie rozumiem tylko dlaczego Josh obwiniał Chrisa który spał pijany obok niego na początku i nie brał udziału w całej tej szopce. (No ale ciężko oczekiwać logiki od chorego psychicznie... podejrzewam)XD

ocenił(a) grę na 10
CZacza

yup. myślę, że to wszystko choroba. Josh po prostu próbował ich sprowokować, żeby go pobili i w ten sposób ukarali, bo miał ogromne poczucie winy :)

beszamela

Pewnie masz racje.. Chociaż trzeba przyznać że są dużo prostsze i tańsze sposoby żeby dać się pobić.

Kierol

Trzeba znaleźć w sumie dwie wskazówki. Jedna to jakiekolwiek zdjęcie, na którym widać Hanne i jej tatuaż, a drugą rzecz to jej pamiętnik napisany w jaskini.

ocenił(a) grę na 8
Kierol

Ja znalazłam i zdjęcie z dziarą i dziennik a Josh i tak zginął ;)

ocenił(a) grę na 7
sc172

Trzeba znaleźć pamiętnik Hanki, w jaskini pod koniec gry praktycznie. U mnie znajduje go Sam. Tak mi się wydaje. Wynika tak z tych konsekwencji wyborów, które można obejrzeć w opcjach (efekt motyla).

sc172

Jeśli nie znajdzie się dziennika Hanny, wtedy Josh ginie. W pamiętniku zawarte są informacje, że jej siostra zginęła a ona sama jest uwięziona w jaskini ze złamaną nogą. Potem po wielu dniach w końcu zjada zwłoki siostry i zaczyna się zmieniać.

ocenił(a) grę na 8
sc172

To nie ma znaczenia i tak obydwie spadną

ocenił(a) grę na 9
LaseQ

A tobie ?

ocenił(a) grę na 8
derylepl

Ocaliłam Ashley, Emily i Matta xD Ale nie jestem przyzwyczajona do pada od PS4, bo jak gram to na kompie, więc tak jakoś wyszło :c

użytkownik usunięty
LaseQ

Chris, Ashley, Mike, Emily.
Sam padła dosłownie na sam koniec, tylko dlatego, że lekko zadrżała mi ręka :(

ocenił(a) grę na 10
LaseQ

Ja uratowałem Sam,Emily i Matta. Teraz spróbuję zabić wszystkich a potem uratować wszystkich.

ocenił(a) grę na 7
LaseQ

Wszyscy przeżyli.

ocenił(a) grę na 8
Arolowy

Czyżby za którym razem ?

ocenił(a) grę na 8
LaseQ

sam, jessica, matt, chris i josh przeżyli, a emily i mike jakoś tak z dupy wybuchli, nie wiem jak to się stało nawet

fightClub

To dlatego, że za wcześnie zapaliłeś światło w ostatniej scenie. Trzeba było poczekać aż wszyscy wyjdą.

LaseQ

Może ciut OT (nie mam konsoli, ani gry, ale gdyby to było na pc, na pewno chciałbym ją mieć), ale szkoda, że nie przygotowanego pewnego easter egg podobnego, który znajdujemy w Far Cry 4. A mianowicie, w prologu, po kliknięciu na padzie określonej kombinacji przycisków, gdy bliźniaczki wiszą na tej krawędzi, udaje się uratować Betch, która następnie wróciłaby do grupy (tajemnicza postać zabija stwora), by odnaleźć Hannę (która wpadła do tej jaskini). Wtedy dosłownie wszyscy by przeżyli.

ponczi88

MI zginęła 3, Josha złapała Hannah(Wendigo) , Jess została rozerwana przez Wendigo gdy uciekała z Mattem. Sam padła na samym końcu bo nie ogarnąłem. Miałem nie ruszać padem i się udało potem jest jakby cutscena więc puściłem pada. Tylko, że trzeba było nadal trzymac i Sam została zabita. Cholernie krótka ta gra, a szkoda.

ocenił(a) grę na 10
ponczi88

Niby tak ale josh tak do końca nie jest ocalony

ocenił(a) grę na 10
LaseQ

Udało mi się ocalić Sam, Mike'a i Jessicę. Miałbym jeszcze Emily ale ją specjalnie zabiłem ;)

Teraz jestem w trakcie naprawiania swoich błędów i ocalę wszystkich.

MikexD

Wiesz może jak uratować josha mam trofea za wszystkie wskazówki ale cały czas hanna go zabija

ocenił(a) grę na 10
UrukHai1981

Tak jak ktoś wcześniej napisał - trzeba znaleźć pamiętnik Hannah w jaskini. Tylko że Josh i tak zmieni się później w wendigo i innego wyjścia nie ma. Nie da się go całkiem ocalić chyba, lecz mogę się mylić.

MikexD

Ok dzięki tylko chodzi mi o trofea do platyny ale ten pamiętnik nie zaliczało do wskazówek

UrukHai1981

Juz pochytane:-)

ocenił(a) grę na 10
MikexD

Ja znalazłam pamiętnik ale josh i tak nie wraca z resztą tylko staje się wendigo

ocenił(a) grę na 10
MikexD

prosze sie odczepić od Emily. !!!!!!!!! ona jest boska. !!!!!!!

ocenił(a) grę na 9
Batioo1

Filmweb 13+

ocenił(a) grę na 10
derylepl

mam 15 lat. !!!

ocenił(a) grę na 9
Batioo1

haha;) A teraz juz 21;)

ocenił(a) grę na 10
Batioo1

Popieram :-)

ocenił(a) grę na 10
Batioo1

yyyyyyyy................

Dlaczego !!!

ocenił(a) grę na 9
MikexD

lol

ocenił(a) grę na 9
LaseQ

U mnie przeżyli wszyscy, nawet pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LaseQ

Jedynie Sam i Mike, a reszta postaci to mięso armatnie (czyt. nie mają jakichkolwiek cech, które pomogły by mi w ich rozpoznaniu).

ocenił(a) grę na 7
LaseQ

wszystkich poza chrisem i jessicą.

LaseQ

Sie ktoś jak uratowac jessice i Jak później sprawić by nie trzeba było wybierać kogo ocalić przed zabiciem przez piłę

LaseQ

Jak można uratować Jessikę?
Ogólnie jak tak teraz patrzę, to myślę nawet, że jak wszyscy (no może poza Sam) zginą, to nawet zasługiwali na to. Przez ich durny żart zginęła Hannah i Beth. Zwłaszcza Hanny mi żal.
I w sumie zemsta Josha też wydaje mi się sprawiedliwa: w końcu jego siostry zginęły.

ocenił(a) grę na 10
Aurona

Musisz dobiec do niej na czas gdy Wendiego ją porywa i później w kopalni schować się i chwilę później przebić się przez ścianę :-)

Aurona

I jeszcze chris bo się przeciesz nawalił razem z johem :)

nazewi

A no faktycznie. To poza ich trójką to wszyscy zasługiwali na śmierć. Nawet jeśli mieli wyrzuty sumienia za ich żart, to jednak można było pomyśleć wcześniej

ocenił(a) grę na 9
Aurona

ale to Hannah jest winna całej sytuacji. po co polazła do pokoju zajętego faceta i się tam rozbierała? to przez nią zginęła beth.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones