PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606903}

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth
8,1 3 974
oceny
8,1 10 1 3974
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

dobra gierka

ocenił(a) grę na 9

jesli ktos jest fanem wladcy pierscieni tak jak ja ta gra jest poprostu dla niego stworzona.Ja na poczatku grania w nia potrafilem cala noc przesiedziec przy niej i jeszcze mi sie nie znudzila polecam ta gre dlamnie bomba...

ocenił(a) grę na 9
Tomek_filmaniak

Dla mnie również! :-) Uwielbiam tę serię... gdy chcę pograć w klimacie filmowym, gram własnie w BoŚ1 a kampania jest naprawdę świetna.
II-ga część Gry też jest dobra, choć dodatek WITCH KING jest dla mnie już udziwnieniem uniwersum...
Szkoda, że nie wyjdzie pewnie III-cia część gry...

khazad7_2

Dodatek dodający siły Angmaru to puli ras jest nawet całkiem fajny, ale trochę dziwne jest to, że przez całą kampanie możemy szkolić tego przywódce Rhudaur'u skoro wojna Angmaru z Dúnedainami trwała całe stulecia?

BFME1 miał poważny problem z brakiem bohaterów po stronie zła: siły dobra mają ich łącznie 4 po stronie Gondoru oraz 7 po stronie Rohanu (+2 - Frodo i Sam z kampanii) czyli razem 13, a źli tylko Lurtza, Sarumana, Golum (który jest dupa a nie bohater, bo nawet hobity są od niego lepsze), Nazgule i Król Nazguli (ale tych to mamy dopiero w ostatniej misji Zła do dyspozycji), czyli tylko 5 (jeśli liczyć Nazgule jako jednego bohatera bo w gruncie rzeczy niczym od siebie się nie różnią). Z kolei w BFME2 to jest od groma bohaterów złych: Sharku, Grima, Gothmog, Posłaniec Saurona, Król Goblinów, Sheloba, SMOK.

ALE to tylko jedna rzecz w której 2 góruje nad 1. Gdyby źli mieli Sharku, Grime, Gothmoga i posłańca Saurona a dobrzy Haldira (bo Helmowy Jar bez niego trochę był suchy :D) to na BFME2 nawet bym nie spojrzał :P

Tomek_filmaniak

Zgadzam sie. Dla mnie 8/10. Bardzo dobra strategia, przyjemnie sie w nia gra. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 10
Tomek_filmaniak

Ta gra jest super tylko szkoda , że nie ma nowych w sprzedaży . Ja lubię grać w potyczkę , a nie w kampanie . Chciałbym kupić nową Władca Pierścieni : Bitwa o Śródziemie 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones