Ta gra to jeden wielki żart pod względem optymalizacji. Na moim komputerze Wiedźmin 3 chodzi na wysokich ustawieniach graficznych i mam ciągle 50-60 FPS. Ta gra natomiast na minimalnych ustawieniach i niskiej rozdzielczości (wygląda w tym momencie o wiele gorzej niż np. NFS Underground) laguje i mam około 10 FPS. Nie...
więcej