PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725915}

WRC 5

6,0 175
ocen
6,0 10 1 175
WRC 5
powrót do forum gry WRC 5

Ta gra to jeden wielki żart pod względem optymalizacji. Na moim komputerze Wiedźmin 3 chodzi na wysokich ustawieniach graficznych i mam ciągle 50-60 FPS. Ta gra natomiast na minimalnych ustawieniach i niskiej rozdzielczości (wygląda w tym momencie o wiele gorzej niż np. NFS Underground) laguje i mam około 10 FPS. Nie wiem jak to możliwe ale twórcom tego gówna się udało... Jeśli nie macie kompa z NASA to omijajcie to szerokim łukiem.

Morak13

zgadzam się, optymalizacja jest słaba, to ja na sprzęcie i5-4690K - (nie podkręcony gdyż na razie nie ma takiej potrzeby) i Asus GTX 760 Direct Cu OC 2GB na średnich detalach mam 40-85 FPS, a gra mi się czasem przytnie pomimo wysokiego FPS - to jakiś żart ;( !

ale poza tym, to nie rozumiem co tak hejtujecie ta grę, bo jest co najmniej dobra, a oceny 1-4 dla niej to daje gimbaza nie potrafiąca oceniać zgodnie z prawdą np. ta gra mi nie chodzi, ma słaba optymalizacje, to daje 1 - gratuluje profesjonalizmu w ocenianiu kolego ! ;(

Shurtugal_Eragon

A jak zmienic rozdzielczość na ps3 w tej grze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones