PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814523}
2,7 295
ocen
2,7 10 1 295
Warcraft III: Reforged
powrót do forum gry Warcraft III: Reforged

Patrząc na recenzje na metacritcu warcraft 3 reforgerd śrubuje rekordy do najgorszej gry w historii.W momencie wyjścia bety zażądałem zwrotu gry i nie żałuje. Nie dość, że nie ma tego co obiecywali to jeszcze grę wypuścili z ogromną ilością bugów i problemów. Przecież sobie przedłużyli premierę o cały miesiąc. Widocznie to za mało. Nawet lana nie ma:) Reskinned and rebuged nie reforged.

ocenił(a) grę na 2
jarkoswawa

1.1 na MC, rany nawet Failout miał 2.7 xD

Gameweb

Na ten moment 0,8

ocenił(a) grę na 1
Gameweb

0.7 idziemy na rekord. Trochę poczytałem i najbardziej wkurzający jest fakt, że zepsuli oryginalnego warcrafta. Pod przykrywką wspólnej gry zmienili podstawkę dodając 30gb patcha, który usunął z oryginalnej gry wszystko co dobre. Kolejna sprawa to oczywisty skok na kasę bo każda custom mapa, którą stworzysz jest własnością blizzarda. To po przegranym w sądzie sporze o prawa do DOTY. Jak dla mnie to zabija twórczość ludzi i jestem przekonany, że już i tak nikt nie stworzy żadnej takiej mapy, która by stworzyła nowy typ gry (moba).

ocenił(a) grę na 2
jarkoswawa

0.6 - 12,314 głosów XD

ocenił(a) grę na 1
Gameweb

0,5! Ponad 16700 głosów. Skala 0-10 i masz średnią ocen 0,5. Tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones