233
chce zagrać
Rasy ludzi, orków i nocnych elfów łączą swoje siły, aby zniszczyć armię nieumarłych zagrażającej ich światu.
gatunek
premiera
deweloper
Blizzard Entertainment
wydawca
Blizzard Entertainment
Warcraft III: Reforged
Zwiastun nr 2 (polski)
Warcraft III: Reforged
Zwiastun nr 1 (polski)
Warcraft III: Reforged - Zwiastun Nr 2 (polski) Warcraft III: Reforged - Zwiastun Nr 2 (polski)
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Gra "Warcraft III: Reforged" to odnowiona w zachwycający sposób wersja przełomowej strategii czasu rzeczywistego, na podstawie której powstały jedne z najbardziej pamiętnych opowieści ze świata Azeroth. "Warcraft III: Reforged" to gruntownie odnowiona wersja "Warcraft III: Reign of Chaos" oraz dodatku "The Frozen Throne" – wprowadzonoGra "Warcraft III: Reforged" to odnowiona w zachwycający sposób wersja przełomowej strategii czasu rzeczywistego, na podstawie której powstały jedne z najbardziej pamiętnych opowieści ze świata Azeroth. "Warcraft III: Reforged" to gruntownie odnowiona wersja "Warcraft III: Reign of Chaos" oraz dodatku "The Frozen Throne" – wprowadzono całkowicie nową oprawę graficzną, pakiet funkcji społecznościowych i rozwiązań w zakresie systemu dobierania graczy i nie tylko. Stań na czele nocnych elfów, nieumarłych, orków i ludzi. Buduj sojusze i prowadź armie ku zwycięstwu w tej ponadczasowej strategii czasu rzeczywistego!

studio
Blizzard Entertainment (deweloper) (wydawca)
kraj
inne tytuły
  • Mam nadzieje że

    Gokussb

    będzie tryb offline do fabuły tej odświeżonej klasyki , jeżeli będzie to stały online jak w diablo 3 NIE MAM zamiaru kupować tej gry . już wystarczy że do diablo 3 blizzard sie uparł , by był stały online .

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.