PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814523}
2,7 297
ocen
2,7 10 1 297
Warcraft III: Reforged
powrót do forum gry Warcraft III: Reforged

Warcraft 3 Refunded

ocenił(a) grę na 1

Gra jest totalnie pobugowana. Praktycznie nie się grać przez internet. Nie można anulować zbugowanego wyszukanego meczu. Co najmniej 5 razy robiłem restart zanim mogłem zagrać normalnie + Dissconecty innych ludzi. Menu mi się nie podoba. Obrazki w tle są dobre na tapete pulpitu a nie do tej gry.

W momencie pisania tego posta jestem w misji gdzie Illidan musi zdobyć czaszkę Gul'Dana. Jak dotąd chyba tylko 4 misje zostały zrobione na nowo: Rzeź Stratholmu, nieznacznie, Wykopując Trupy, Upadek Silvermoon (teraz Srebnej Luny ;p) i Oblężenie Dalaranu. Nie ma odświeżonych cinematiców, tylko zostały przeskalowane do HD. Nie ma prezentowanych na blizzconie cutscenek. Boty na wysokim poziomie grają bardzo słabo, jedyne co ten poziom czyni trudnym to masa bugów przeszkadzających w grze. Kwestie głosowe są opóźnione, nakładają się na siebie albo w ogóle postacie się nie odzywają. Gra musi przejść poważne zmiany jeżeli chce dorównać oryginałowi.

ocenił(a) grę na 1
danielzon

mamy gdzies w ktorej jestes misji xdd a resetowac musielismy z 7 razy wtedy wiec cos krecisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones