8,6 15 063
oceny
8,6 10 15063
496
chce zagrać
{"type":"film","id":608105,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Warcraft+III%3A+Reign+of+Chaos-2002-608105/tv","text":"W TV"}]}

WarCraft III to najnowsza część legendarnej już strategii czasu rzeczywistego. Dzięki niesamowitej grywalności zarówno w trybie dla jednego jak i wielu graczy, poprzednie części gry zyskały sobie na całym świecie wielomilionową rzeszę fanów.

WarCraft III to gra wyjątkowa pod wieloma względami. Miliony graczy, z Polski i całego świata, z uwagą śledziły każdą informację na temat najnowszej części tej kultowej serii. Czerwcowa premiera gry będzie bez wątpienia największym wydarzeniem dla wszystkich miłośników gier strategicznych. Warto podkreślić, że gra ukaże się w Polsce w tym samym dniu co na całym świecie!!!

WarCraft III jest również wyjątkowy dlatego, iż został stworzony przez firmę Blizzard. To zespół zapaleńców, który doskonale rozumie potrzeby graczy. Każdy produkt jest tworzony przy udziale graczy i dopracowany nawet w najdrobniejszych szczegółach. Tak jest również w przypadku WarCrafta III. Gra była testowana przez wiele miesięcy, a w testach wzięły udział tysiące ochotników z całego świata! Wszystko to w jednym celu - WarCraft III ma być najlepszą grą strategiczną, jaka kiedykolwiek powstała w dziejach komputerowej rozrywki!

opis dystrybutora gry

Świat Azeroth ponownie jest pełny chaosu a konflikt ludzi i orków nasila się. Po wielu bitwach obu ras, pojawia się nowe zagrożenie dla wszystkich mieszkańców - armia nieumarłych dowodzona przez demony, które chcą zniszczyć świat. Ludzie, orkowie, elfy i krasnoludy muszą się zjednoczyć aby wspólnie pokonać wroga, który dysponuje bardzo liczebnym wojskiem.

wort801
opis użytkownika