Odtwórz trailer nr 1 2:59
Gra wideo

2002
8,7 14 824
oceny
8,7 10 14824
480
chce zagrać
{"id":"608105","linkUrl":"/videogame/Warcraft+III%3A+Reign+of+Chaos-2002-608105","alt":"Warcraft III: Reign of Chaos","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/81/05/608105/7657608.2.jpg"}
Świat Azeroth zostaje zaatakowany przez siły nieumarłych, zwane Płonącym Legionem. Do walki z nimi ruszają wojska ludzi, orków oraz Nocnych Elfów.

Zobacz Warcraft III: Reign of Chaos zwiastun

gatunek
premiera
deweloper
Blizzard Entertainment
wydawca
Blizzard Entertainment
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Warcraft III: Reign of Chaos
Warcraft III: Reign of Chaos (2002) Zwiastun nr 1 2:59
Warcraft III: Reign of Chaos | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Gra wideo Trzecia część popularnej gry strategicznej osadzonej w fantastycznym świecie Azeroth. W [videogame=608105]Warcraft III[/videogame] gracz musi pokierować losami trzech różnych nacji, uwikłanych w odwieczny konflikt, którego celem jest panowanie nad światem.
Top gier wideo 76 komentarzy
Czego zazdroszczę PeCetowcom?

WarCraft III to najnowsza część legendarnej już strategii czasu rzeczywistego. Dzięki niesamowitej grywalności zarówno w trybie dla jednego jak i wielu graczy, poprzednie części gry zyskały sobie na całym świecie wielomilionową rzeszę fanów. WarCraft III to gra wyjątkowa pod wieloma względami. Miliony graczy, z Polski i całego świata, zWarCraft III to najnowsza część legendarnej już strategii czasu rzeczywistego. Dzięki niesamowitej grywalności zarówno w trybie dla jednego jak i wielu graczy, poprzednie części gry zyskały sobie na całym świecie wielomilionową rzeszę fanów. WarCraft III to gra wyjątkowa pod wieloma względami. Miliony graczy, z Polski i całego świata, z uwagą śledziły każdą informację na temat najnowszej części tej kultowej serii. Czerwcowa premiera gry będzie bez wątpienia największym wydarzeniem dla wszystkich miłośników gier strategicznych. Warto podkreślić, że gra ukaże się w Polsce w tym samym dniu co na całym świecie!!! WarCraft III jest również wyjątkowy dlatego, iż został stworzony przez firmę Blizzard. To zespół zapaleńców, który doskonale rozumie potrzeby graczy. Każdy produkt jest tworzony przy udziale graczy i dopracowany nawet w najdrobniejszych szczegółach. Tak jest również w przypadku WarCrafta III. Gra była testowana przez wiele miesięcy, a w testach wzięły udział tysiące ochotników z całego świata! Wszystko to w jednym celu - WarCraft III ma być najlepszą grą strategiczną, jaka kiedykolwiek powstała w dziejach komputerowej rozrywki!

studio
Blizzard Entertainment (deweloper) (wydawca)
data produkcji
2002
kraj
tytuł oryg.
Warcraft III: Reign of Chaos
inne tytuły
WC3 (tytuł skrócony) USA
Więcej...
W 8 misji kampanii ludzi "Niezgoda" mamy za zadanie zniszczyć 5 okrętów. Jednak patrząc na początek 7 misji kampanii ludzi "Brzegi Northrendu" możemy zobaczyć, że flota składała się z 6 okrętów.
Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja (1977)Kiedy zniszczymy Żyrokoptery to w oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć "They came from behind". Jest to nawiązanie do powiedzenia pilotów myśliwców z "Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja".
Jedno z powiedzonek rycerza w oryginalnej wersji brzmi "My favorite color is a blue! No, yellow!!!". W innym momencie chłop wygłasza kwestię "We have found a witch, may we burn her". Są to nawiązania do filmu "Monty Python i Święty Graal".
"Warcraft III: Reign of Chaos" to rewelacyjna gra i jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku strategii czasu rzeczywistego. Polecam każdemu, kto jeszcze nie próbował, ... więcej
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Trzymać szyk!

  pawelIkaminski

  Trzeba bronić Bestii Kodo!

  2
  • Wszystkie sekrety w Warcraf III Reign of Chaos?

   Kelur ocenił(a) grę na 10

   Witam, szukając na różnych forach itp. nigdzie nie znalazłem opisanych wszystkich sekretów w Warcraf III Regin of Chaos. Dlatego postanowiłem rozpisać wszystko co udało mi się znaleźć i może ktoś z was wie coś czego ja nie wymieniłem, to niech napisze. Nie rozpisuję ... więcej

  • Ulubiona postać z kampanii w RoC i TFT

   Nefarian ocenił(a) grę na 8

   Witam! Tutaj wymieńcie swojego ulubionego bohatera z kampanii podstawowej gry i dodatku. Moim ulubionym jest Illidan. Ma ciekawą historię i później stanie się demonem, co mi się podoba. Fajnie wygląda i bardzo dobrze walczy. I ta jego nieszczęśliwa miłość do Tyrande... Na 2 miejscu ... więcej

  • Dubbing

   erka15

   Po aktualizacji, pomimo grania w klasyka, jesteśmy raczeni gorszym dubbingiem z Reforged, przez co gra traci swój urok.

  • Słynne cytaty

   Starigniter ocenił(a) grę na 9

   Kto powiedział zdanie, które kończy się słowami "...a świat ogarnie pożoga"?