PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608105}
8,6 15 415
ocen
8,6 10 1 15415
Warcraft III: Reign of Chaos
powrót do forum gry Warcraft III: Reign of Chaos

Dwa lata temu pisałem na tym forum, że tworzony jest mod upodabniający SC2 do War3, szału nie było, 100% modeli miało pochodzić z wow'a. Twierdziliście, że blizzard zablokuje prace lub sami moderzy zrezygnują. Po 2 latach okazało się, że prace posuwały się dalej i powstał zupełnie nowy mod "WarCraft: Armies Of Azeroth " do którego modele mają nie pochodzi z wow'a, ale mają zostać stworzone całkowicie nowe lub odświeżone te z War3. Po pierwszym zwiastunie mod'a Blizzard pogratulował im na Twitterze i skontaktował się z nimi informując, że udostępnią wszystkie elementy War3 (modele itp) do edytora w SC2 i tak też zrobili. Z tego co twierdzili autorzy moda raczej nie skorzystają z tej pomocy bo modele niezmienione o niskiej jakości, a oni tworzą nowe lub wykorzystali już te z War3
https://www.youtube.com/watch?v=YcioVsilAdw
Podejrzewam, że sam Blizzard chciał odświeżyć War3 bo w 2014 poszukiwali programisty z rozległą wiedzę na temat uniwersum Warcraft oraz potrafiącym wykazać się kreatywnością, pracującym w niewielkim zespole. Według autorów moda ma to być 100% War3 z nową grafiką. Co najważniejsze mają być dostępne wszystkie misje w niezmienionej fabule!!!. Dopuszczają jednak parę nowości, dodatkowe jednostki czy misje, ale wszystko ma być konsultowane z graczami na ich Facebooku.
Gameplay
https://www.youtube.com/watch?v=AIkg9Smrlvg
Jestem pod wrażeniem, jeszcze tylko dodanie przez polskiego fana polskich dialogów i git... w jednym z wywiadów mówili coś o premierze na lipiec/ sierpień.

użytkownik usunięty
WashingtonX

Oryginalna wersja ma swój klimat, którego nigdy bym nie zamieniła na ciut lepszą grafikę, wolałabym po raz 4 przejść podstawkę i dodatek w takiej formie jakiej wydał Blizz, niż instalować tego moda. Tak samo każdy kto grał w Gothica 1 ten wie, że ta gra to masterpiece i wie jaka tam jest grafika, jakby teraz ktoś miał zrobić remake jedynki to już nie byłoby to samo. Mimo wszystko fajnie, że są fani którym chce się grzebać przy ulepszaniu Warcrafta.

ocenił(a) grę na 10

Szczerze to ta gra mimo 13 lat od premiery wcale się nie zestarzała nie mówię tylko o samej rozgrywce i świetnej fabule ale ogólnie o grafice,także też wolę po raz któryś przejść zwykłą wersję niż grać w jakiegoś moda,to chyba jedyna taka gra w której mody nie są dobrym rozwiązaniem jak dla mnie.

WashingtonX

Moim zdaniem to strata czasu. Jeśli komuś podoba się War3 to będzie w niego grał niezależnie od grafiki. Ktoś, kto ma gdzieś War3, grafiki HD może go na chwilę zainteresują, ale raczej za wiele w to nie pogra. Zamiast bawić w odwzorowywanie trójki lepiej podziabaliby War4, czyli nową część, z nowymi taktykami, zasadami i fabułą, bo takiej gry od Blizzarda jeszcze długo nie dostaniemy.
"100% War3 z nową grafiką" to strata czasu i energii twórców.

użytkownik usunięty
Dentarg

Tu nie chodzi o to czy komuś się W3 nie podoba to po prostu próba przeniesienia Warcrafta 3 do silnika Starcrafta 2 i Battlenetu 2.0 który jest stabilniejszy i daje dużo większe możliwości.

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł i heytowanie go jest po prostu głupie. Wystarczy zobaczyć czym jest Starcraft 2 by chcieć taki sam masterpiece w postaci Warcrafta 3.

Nie wiem czy wiesz ale Heroes of the Storm jest zrobiony na silniku Starcrafta i egzystuje teraz jako osobna gra mimo tego że wcześniej był on zwyczajnym modem.

To samo można zrobić z Warcraftem i jak ktoś chce siedzieć na prehistorycznej strukturze z 2002 nie widzę problemu ale dla tych którzy chcą się pobawić w coś co już nie kaleczy wzroku i lepiej wyszukuje graczy to wręcz te osoby zasługują na Warcraft 3 na silniku Starcraft 2.

Jasne. Odwzorujmy jeszcze Heroesa 3, Pacmana i Age of Empires 1. Bo co robić nowe gry, skoro można marnować czas na oklepywanie tego samego z nową grafiką.

"To samo można zrobić z Warcraftem i jak ktoś chce siedzieć na prehistorycznej strukturze z 2002"

Przecież struktura jest taka sama. Jedynie grafikę chcą zmienić, a sama gierka będzie 100% klonem Warcrafta 3. Na prawdę tyle zmieni to, że modele w grze będą się składać z 10x więcej polygonów niż w wersji z 2002 roku?
Ja zamiast tego wolałbym, żeby twórcy spożytkowali ten czas na zrobieniu Warcrafta 4 na tym silniku, czyli coś nowego. Tak samo jak bardziej mi się podoba to, że Blizzard zrobił Starcrafta 2 zamiast odświeżoną wersję Starcrafta 1.

użytkownik usunięty
Dentarg

Tyle że Warcraft 4 nie powstanie bo rynek rts upadł.

Heroes 3 HD to hit sprzedaży więc pudłujesz akurat podałeś przykład który niedawno wyszedł do sprzedaży jako odświeżona wersja gry a remastery dziś to rzecz normalna.

Większość osób sobie tego życzy. Co do pacmana nikogo ta gra raczej nie interesowała więc przykład z d...

Gry nie ruszyły do przodu niczym poza grafiką więc dla wielu dobre i znane jest lepsze niż nieznane i słabe.

"Gry nie ruszyły do przodu niczym poza grafiką więc dla wielu dobre i znane jest lepsze niż nieznane i słabe."

Takie jak Skyrim, Watch Dogs, Rome 2: Total War, Wiedźmin 3, The Forest, Dying Light, Batman: Arkham Knight, Pillars of Eternity, Raven's Cry, Evolve i wiele wiele innych?
To są gry, które niczym nie ruszyły do przodu czy może takie które są nieznane i słabe?

"Większość osób sobie tego życzy. Co do pacmana nikogo ta gra raczej nie interesowała więc przykład z d... "

Pacman był bardzo popularny w swoim czasie, podobnie jak Tetris czy Mario.
Zapytaj "większości osób" czy wolałaby Warcrafta 4 czy Warcrafta 3 HD.

"Heroes 3 HD to hit sprzedaży"

Nie chce mi się tego sprawdzać, ale wiem, że wiele osób marudzi na tę gierkę. Ponoć wersja HD dotyczy tylko podstawki i jest bardzo droga jak na jakość wykonania.

użytkownik usunięty
Dentarg

Przeszedłem tytuły które podałeś Watch Dogs to odgrzany miks GTA z paroma innymi tytułami, Rome total War niczym nie zachwyca, Wiedźmin 3 sandbox o dedektywie wiedźminie questy fajne ale rozwój postaci ubogi.

Pilars of eternity nic szczególnego przeszło bez echa miał być come back do Baldurs Gate a wyszła średnia gra, rewolucyjna grą to było pierwsze Dark Souls.

Ja cały czas mówię o nowej wersji na enginie SC 2 a ty myślisz że to będzie wersja HD chyba pogubiłeś się czego dotyczy ten temat i czego tyczy się projekt tego moda.

Aha, więc jednak te tytuły są nieznane i słabe :D Ok, nie mam więcej pytań.

"Ja cały czas mówię o nowej wersji na enginie SC 2 a ty myślisz że to będzie wersja HD chyba pogubiłeś się czego dotyczy ten temat i czego tyczy się projekt tego moda."

Wątpię, żebym się pogubił.
Ten mod ma być remakiem War3 w SC2. Odwzorowaniem w 100% czarów, jednostek, mechaniki, fabuły, muzyki, modeli, kosztów jednostek, punktów życia/ataku/szybkości ataku danej jednostki, a nawet animacji. Z nowych rzeczy to może zwiększą limit jednostek w co szczerze wątpię. Tak, to będzie mniej więcej wersja HD. Przeniesienie rozwiązań War3 do nowego silnika nie sprawi, że będzie to inna gra niż War3. To będzie to samo lub ciut gorsze w nowej oprawie graficznej. Zresztą poczekasz aż skończą to sam zobaczysz.

ocenił(a) grę na 10
WashingtonX

Nowy gameplay https://www.youtube.com/watch?v=tisl0V1TkM4&feature=youtu.be

użytkownik usunięty
WashingtonX

Jeżeli blizzard jest poważeniem tego moda , to niech zatrudnią gościa który ten mod zrobił i już

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones