PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652762}
7,3 691
ocen
7,3 10 1 691
Wasteland 2
powrót do forum gry Wasteland 2

ZAZDROŚĆ;)

ocenił(a) grę na 9

Powiem to otwarcie i wprost: Zazdroszczę każdemu, który miał okazję pograć...u mnie niestety komp za słaby. Więc jako fanatyk falloutów i ogólnie postapo przywdziewam żałobną czerń i opuszczam sztandar do połowy masztu;)

ocenił(a) grę na 8
jagtiger

Może spróbuj obniżyć rozdzielczość i ustawienia tekstur? Ja w to grałem na lapku, gra wyglądała szpetnie i miejscami cięła niemiłosiernie ale jakoś dotrwałem do końca.

jagtiger

no dobra ale jaki ty masz komp ? 486 ? to na lapku bedzie chodzic slabym lapku

ocenił(a) grę na 9
Psyhe

Kompa ma amd 3800+ i 3 gb ramu w sumie to 4gb ale win.xp nawet nie sprawdzałem czy mi odpali i czy jak będzie chodziło, bo nie chcę sie wkurzać;)

jagtiger

ja mam 2.5 giga ramu windowsa xp i karte 9600 gt i gram na full prawie
sama gra pobiera cos lekko ponad 1,5 g ramu proc mam podobny jak twoj

Psyhe

nom nie gadaj ze na full na takim sprzecie ledwo co odpala i potrzebuje w kij ramu inaczej wywala cały czas jakies bledy ....dopiero teraz wyszedł patch na 32 bitowe systemy ktory podobno poprawia to.

W moim przypadku trzeba było robic save przed wejsciem do ranger citadel i z savem na inny komp co ma 64 bity bo tam nie wywala.Potem padła mi karta graficzna ale przez zakurzenie a nie przez wastelanda... i musze teraz już na tym biurowym ktory notabene był kupiony w tym roku ale jest słabszy od tego co był niby do gier a ma jakies 8 lat :)...Przez to wszystko nie mam avatarów postaci....

A na marginesie gra zajebista najlepsza w tym roku zaraz obok Zaginiecia cartera co jest w sumie smieszne carter jest na jakies 4 godziny a wasteland na jakies 100 z hakiem ...... :)

Machinefilm

no nie na full przesadziłem bo z wyłączonymi cieniami
po patchu gra smiga juz na full płynnie aczkolwiek co jakis czas wywala mnie przy przejsciach do innych lokacji ale to wina gry jakby nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones