PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 840
ocen
9,6 10 1 25840
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Niezależnie od tego czy w waszym zakończeniu siostry zginęły bądź nie, powiedzcie co działo się u was po powrocie do winnicy po zakończeniu wątku. U mnie na przykład odwiedziła mnie Yennefer, za to na internecie widziałem wersję z odwiedzinami Ciri. Co wy mieliście?

ocenił(a) grę na 10
DevilStarrk

Masz jakieś opory przed zaznaczaniem opcji spoiler?

Wystarczy o tym poczytać, wszystko zależy od tego czy wczytywało się save czy nie i od romansu z Yen/Triss. Bez save'a jest to chyba zawsze Jaskier a z nim Yen/Triss jeśli wyznaliśmy którejś z nich miłość w podstawie lub Ciri/Jaskier, jeżeli nie. Ciri pojawia się bodajże wtedy, kiedy co najmniej 3/5 kluczowych decyzji w jej wątku było "pozytywnych".

Kij_z_tym

Mnie odwiedziła Triss, a wszystkie kluczowe decyzje dotyczące Ciri miałem pozytywne.

ocenił(a) grę na 9
bartoszcyc8

Ale na koniec nie ruszyła z Tobą na szlak jako wiedźminka stąd Triss. Generalnie jest jeszcze ukryte zakończenie z Jaskrem https://www.youtube.com/watch?v=nxPPazLT9rA

szakalns

Hmmm jak Jaskier opowiada o Priscilli, to chodziło o tego seryjnego morderce przez którego Priscilla straciła głos? Bo jak tak, to przecież Gerald był przy tym i go dorwał w Dzikim Gonie. Chyba, że znowu trafiła na jakiegoś innego czubka?

DevilStarrk

OOO to nie wiedziałem, że w tym wypadku też jest inna końcówka. Mnie odwiedziła Ciri.

ocenił(a) grę na 10
DevilStarrk

Siostry przeżyły, Regis zabił Dettlaffa i został okrzyknięty zdrajcą, a odwiedził mnie Jaskier.

ocenił(a) grę na 10
DevilStarrk

Siostry się pogodziły, Detlaff nie żyje, Regis jest zdrajcą, przyszła do mnie Triss.

ocenił(a) grę na 10
DevilStarrk

Ja już miałam Ciri, Triss i Yennefer. Zaczynam czwarty raz od początku i liczę na Jaskra ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones