PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 62 tys. ocen
9,6 10 1 61650
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mam nadzieję że CD Projekt zrobi co najmniej jedną grę o Ciri która dzieję się po Wiedźminie 3

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

Nie bardzo, skoro w jednym z zakończeń ginie, a w innym zostaje cesarzową.

litwosxd

To znaczy skoro u mnie weszła w portal by zatrzymać białe zimno to znaczy ze zginęła? i jakie wybory podjąłeś by została cesarzową?

ocenił(a) grę na 10
gibons123

Nie do końca wiem dlaczego tak się dzieje, ale jeżeli w paru sytuacjach wywarłeś pozytywne wrażenie na Ciri (rzucanie się z nią śnieżkami, zniszczenie laboratorium Avallacha, pogrzebanie Skjalla), to przeżyje. Wtedy są dwie możliwości - jeśli wcześniej zabrałeś ją do Emhyra, zostanie cesarzową. Jeżeli nie, zostanie wiedźminką. Natomiast w wypadku, gdy wywarłeś negatywne wrażenie na Ciri, nie wraca po zniszczeniu białego zimna, być może ginie, a może po prostu opuszcza świat Aen Seidhe. Wtedy Geralt zabija Prządkę, zabiera amulet Vesemira i prawdopodobnie zostaje rozszarpany przez stado potworów w chacie wiedźmy.

litwosxd

Rzucanie śnieżkami? pierwsze słyszę , wiecie może co to za misja z tym wampirem ze zwiastuna? , możecie powiedzieć gdzie znaleźliście przepis na las mariborski , bo ja gram już 2 raz i nadal jej nie znalazłem .

gibons123

właśnie gdzie ten wampir?

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

Tego wampira spotkać można w jednym z zadań głównych bodaj. Ale pewien też nie jestem. Robiłem wszystkie możliwe zadania, dlatego słabo to pamiętam. Chyba nawet za kimś podążałem, ale odłączyłem się, bo chciałem trochę zwiedzić kanały - więc wiesz przynajmniej, że znajduje się on gdzieś w nich właśnie. Trzeba rozwalić ścianę Aardem i tam znajduję się naukowiec z Oxenfurtu(?). Wtedy prosi o pomoc - sam skończyłem to zadanie w 2 minuty, więc to chyba tylko tak dla humoru było.

ocenił(a) grę na 10
QueliethAlthenor

Hmmm, chodzi wam o tę kobietę z którą Geralt walczył w stodole? Chyba nie było jej w grze...

ocenił(a) grę na 10
litwosxd

Chodziło mi o tego wampira od "Eee, to spi******ć" - Nawet znalazłem filmik na YT, dokładne dojście do niego.
https://www.youtube.com/watch?v=pSC40jCw6Ig

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
gibons123

Śnieżki był w Kaer Morhen, w jednej z rozmów była opcja "Wiem jak cię rozśmieszyć" i kończyło się to bitwą na śnieżki.

gibons123

U mnie weszła w portal ale potem ją spotkałem w karczmie żeby dać jej wiedźmiński miecz.

Alaric_Saltzman

Została Cesarzową czy wiedźminką? Według ciebie które zakończenie jest lepsze?

Megafil666

Nie widziałem tego zakończenia jak zostaje cesarzową ale te jak zostaje wiedźminką świetne w stylu "wszystko dobre co się dobrze kończy"

ocenił(a) grę na 10
Megafil666

Zakończenie z byciem wiedźminką to typowy happy end, Dziki Gon zabity, Ciri jest wolna, Geralt czy sam czy z Triss albo Yennefer (dziwne, bo gra nie przywiązała do tego większej wagi w zakończeniu, oprócz krótkiej wzmianki na koniec), nie wiem w jaki szczęśliwszy sposób mogła by się ta historia skończyć. Zakończenie z Ciri jako cesarzową jest smutne, z racji tego że mimo iż oboje przeżyli to jednak ich drogi się rozchodzą i prawdopodobnie nigdy już nie przetną. I nie wiem czemu, ale wywołało to u mnie mocniejsze uczucie niż zakończenie ze śmiercią Ciri i Geralta...

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

Redzi powiedzieli że na razie kończą serię wiedźmina ale być może kiedyś powrócą może być tak że będziemy grali Ciri może być też tak że np. w Kaer Moren znowu zaczną mutować dzieciaki i będą dalej wątki z Ciri i Geraltem ale zupełnie kimś nowym inną opcją jeszcze jest to że np. będziemy w czasach przed narodzeniem się Geralta i będziemy grali Vesemirem aż do narodzenia się Geralta itp itd ujmę to tak zakończenie jest otwarte bo nie jest jedno dlatego tak naprawdę nie wiemy jakie redziy zakończenie uznali za główne
wiadomie jest to że na wiedźminie już dużo hajsu zarobili także jeżeli cyberpunk 2077 im nie wyjdzie (a mam nadzieję że wyjdzie bo uwielbiam redów i szkoda jakby mieli problemy z następną grą np. z powodu braku pieniędzy) to możliwe że powrócą do wiedźmina tak naprawdę nie wiadomo co oni tam kombinują w swoim studiu