PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 251
ocen
8,6 10 1 39251
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Świetna gra

użytkownik usunięty

Muszę przyznać, że grę włączyłem parę dni temu... dopiero. Początkowo omijałem tą grę. Nie lubiłem RPG, ani fantasy, a moje wyobrażenie gry przypominało Gothica 3. Dopiero niedawno kolega zaczął rozmawiać o premierze drugiej części gry i jakoś mnie naszło by się bardziej zorientować w grze i olśnienie! Ta gra jest fenomenalna, i żałuję, że wcześniej po nią nie sięgnąłem.
Gra jest dopracowana pod każdym względem. Fabuła jest nieprzewidywalna i po prostu świetna, nie sądziłem, że jest aż tak wiele wyborów w grze, i co najważniejsze pojawiają sę potem nawiązania do wcześniejszych wyborów. System walki przypadł mi do gustu, grafika też nie najgorsza, no i świetne dialogi i humor. Gra ma wszystko, aby stać się kultową, a ja mam pytanie do innych użytkowników:
Czy sequel jest tak samo dobry jak pierwsza część? Bo mam wielką ochotę kontynuować grę Białym Wilkiem, tylko obawiam się, że (jak to często bywa) druga część jest słabsza i nie chciałbym się rozczarować

Druga część jest moim zdaniem słabsza ze względu na zmianę klimatu gry, z mroku i brudu pierwszej części przeszliśmy w bardziej kolorowe fantasy. Ale jeśli chodzi o humor, dialogi i jakość opowiadanej historii to jest tak samo genialnie, a czasami nawet lepiej. Tak więc polecam z całego serca drugą część, tylko jak na razie jest ona trochę niedopracowana i dla wielu graczy niegrywalna (choć ja problemów raczej nie miałem).

ocenił(a) grę na 9
0wner2

Przeszedlem kilka dni temu druga czesc i z racji tego ze bardzo mi sie spodobala postanowilem zakupic czesc pierwsza.Musze przyznac ze sie nie zawiodlem, pomimo ze grafika juz sie troche zestarzala to gra pod wzgledem klimatu jest tak samo genialna jak dwojka, a nawet odwaze sie napisac, ze jest nieco lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones