PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

2 wiedźmina to lipa to już nie to samo w 1 system walki jest rewelacyjny a 2 spaprali i Geralt w 1 był lepszy wytrzymalszy w czasie wali i graficznie chyba lepiej wyglądał.

grzesiek790

Graficznie lepiej wyglądał hahahahahahaha !!!!! nic dodać nic ująć xD

ocenił(a) grę na 10
switch_bboy

to jest moje zdanie lepiej podobała mi się poprzednia wersja Białego Wilka.Jeden woli rybki drugi akwarium :D

grzesiek790

Stylistyka jak najbardziej lepsza była w wiedźminie 1.

ocenił(a) grę na 10
TheVladimirTepes

też tak uważam ;)

ocenił(a) grę na 10
grzesiek790

Mi w dwójce nie spodobało się jedno. Gra była po prostu za krótka. Walki były trudniejsze. To dobrze. Ale sama gra miała za mało wątków i były za krótkie. Nie zdążyłem się dobrze wciągnąć, a już skończyłem.

ocenił(a) grę na 10
kinomanpl

Dla mnie była za krótka i walka faktycznie była trudniejsza ale nie było tego systemu walk co w jedynce co mi się tam podobało i fabuła była lepsza w jedynce.

grzesiek790

W dwójce brakowało przede wszystkim słowiańskiego klimatu za który tak bardzo 1 cenię i który był obecny w zasadzie przez cała pierwszą część gry ( z epicentrum w moim ulubionym 4 rozdziale -Odmęty). Szczególnie klimatycznych lokacji w 2 też było mało (ot elfie ruiny w pierwszym rozdziale). Styl walki w pierwszej części był znacznie oryginalniejszy od tego co nam CDPR zaprezentowało w 2 ale akurat to nie jest ani wada ani zaleta.
Na minus 2 składa się też mała liczba mobów i spora liczba bugów (których w jedynce przynajmniej ja tyle nie uświadczyłem)

Wiedźmin - 9+ /10
Wiedźmin2 - 8/10

ocenił(a) grę na 10
kinomanpl

Tak walki w dwójce były tak trudne, że można było odwrócić głowę i oglądać telewizje klikając tylko jednostajnie myszką (nie licząc bossów).

ocenił(a) grę na 10
JapNeko

taaaa... na poziomie trudności "łatwy" owszem, ale zagraj sobie na trudnym albo mrocznym

grzesiek790

hehe jak chcesz aby był wytrzymalszy zmniejsz sobie poziom trudności na łatwy.... ja skończyłem niedawno na trudnym i daje w d*** dobrze teraz zaczynam o oczko wyzej :) a co do systemu walki także uważam ze w 2 jest lepszy krążysz wokoło stada i wybierasz najsłabszego i tak poklei a w 1 jak było wciskałeś styl grupowy wbijałeś się w grupę mobów i chlastałeś wszystkich nawet tych za tobą, rzeczywiście rewelacja (sarkazm)
dobre jest tez wypijanie mikstur przed walka to daje realizm, zamiast biegania na fazie przez pol dnia jak to się miało w pierwszej części...

chodź muszę przyznać ze w 1 był lepszy klimat i zabawa trwała dłużej :)

grzesiek790

1 miała dużo lepsz, mroczny klimat. 2 bardziej robiona pod publikę, co jednak nie oznacza, że mi się nie podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones