PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 254
oceny
8,6 10 1 39254
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin
ocenił(a) grę na 10

Nie pytaj głupio tylko idz do biblioteki. Wypożyczenie nic nie kosztuje. Dla mnie ta ksiazka to pozycja obowiązkowa. Jest w niej troche humoru, polityki... Jednym słowem gra czerpała pełnymi garsciami z twórczosci Sapkowskiego.

ocenił(a) grę na 9

Jak najbardziej warto. Świetne i ciekawa saga, plus bardzo dobre opowiadania. Masa świetnych dialogów, kultowy książkowy klimat i genialnie bohaterowie. Krótko: Genialna Fantastyka. Jedna z moich ulubionych książek. Polecam :)

Również polecam :) ostatnio godzinami czytam kolejne opowieści Sagi Wiedźmina. Naprawdę warto!

lebita

Nie wiem czy słyszeliście , ale Sapkowski zapowiedział , że napisze nową powieść o Wiedźminie. Nie będzie to kontynuacja sagi , tylko jakieś luźne opowiadanie . Tak czy tak czekam i trzymam kciuki za mistrza Polskiej fantastyki

ocenił(a) grę na 7

Najpierw powinieneś przeczytać książkę a potem zagrać w grę, gdyż gra to kontynuacja książkowej sagi o wiedźminie. A czy warto.. Nie znać książkowego Geralta to prawie wstyd :P

użytkownik usunięty
Celin

Za późno :( Mam jeszcze pytanie czy gra jest wzorowana na książce ,, słowo w słowo " czy są w książce jakieś wątki których w grze nie było ?

ocenił(a) grę na 7

Większość postaci głównych pojawiających się w grze wzięła się właśnie z książki. Jest także parę wątków wziętych z tychże, np. odczarowanie Addy przez Geralta.

ocenił(a) grę na 10

Nie, nie warto. Boże chyba lepiej się samemu przekonać, a nie pytać ludzi o zróżnicowanym guście książkowym. ;x

użytkownik usunięty
skolopendromorf

Kto pyta nie błądź

ocenił(a) grę na 10

błądzi*

użytkownik usunięty
skolopendromorf

No dobra ku.rwa wygrałeś :D

ocenił(a) grę na 10

super tylko: 1. wygrałaś* 2. Dzięki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones