PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Delikatnie monotonna

ocenił(a) grę na 9

i za mało dynamiczna

kuryl12

To proszę podać przykład RPG-a nie monotonnego i dynamicznego ? zobaczymy co się kryje za tym stwierdzeniem ;)

użytkownik usunięty
kuryl12

Pierwszy akt rzeczywiście nudzi, a znam parę osób, które określiły grę monotonną nie kończąc pierwszego aktu właśnie.

ocenił(a) grę na 10

Pierwszy akt najbardziej mi się podobał! Miał najlepszy klimat. Nie rozumiem, jak można stwierdzić, że był nudny.

użytkownik usunięty
Skull17

Jak dla mnie na tle reszty wypadł po prostu słabo.

Jedyne, co wg mnie nie do końca dało radę, to Prolog. Ale już od początku pierwszego aktu byłem wciągnięty bez reszty.

Chyba pomyliłeś I Akt z Prologiem - ten faktycznie był nudny. Ale to właśnie w I akcie akcja i fabuła nabiera wysokich obrotów.

użytkownik usunięty
Gh0st

To twoje zdanie. Grając za pierwszym nie odczuwałem nudy, ale przechodząc grę po raz wtóry rozgrywka na Podgrodziu wydała mi się najmniej interesująca na tle tego, co dzieje się potem. Ciężki, uwielbiany przeze mnie klimat wiedźmińskiego świata tak naprawdę zaczął falami wypływać z gry w momencie gdy trafiamy do samej Wyzimy.

ocenił(a) grę na 9
kuryl12

Pograj dłużej to zmienisz zdanie. Ja dałem tej grze szansę i nie żałuję.

ocenił(a) grę na 10
Snajpero1984

Autor chyba zmienił zdanie, bo widzę, że ocenił grę na 9 ; )

ocenił(a) grę na 8
kuryl12

11/10 za poczucie humoru, bądź też za udaną prowokację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones